Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Kadının biri kocasını üç erkekle aldatıyormuş, her gün kocası evden gidince üç adam eve gelir ve kadınla birlikte olurmuş. Kadın yine böyle bir günün sonunda adamlardan birine “Sen yarın gelirken bir tepsi dolma yaptırıp getir” diğerine “Sen de bir büyük kap ayran getir” demiş. Üçüncüsü çok fakir olduğu için ona “Sen de... Boşver, sen hiç bir şey getirme” demiş. Ertesi gün gelmiş çatmış fakat kadın günlerden Pazar olduğunu unutmuş, eteği tutuşmaya başlamış. “Eyvah” diyerek kocasının yanına gitmiş. “Sen bugün kahveye falan gitmeyecek misin? Ben evde temizlik yapacağım” deyip, kocasını zar zor da olsa evden yollamış. Kocası gittiği gibi üç adam da eve gelmiş. Kadın demiş ki “Siz hemen gidin. Kocam buralarda!” Tam bunu söylerken zil çalmış. Kadın “Eyvah” demiş “geldi galiba!” Adamları sağa sola saklamış ve kapıya bakmaya gitmiş. Kocasını karşısında görünce “Ne oldu?” diye sormuş. Kocası da “Yahu karnım çok acıktı. Bana dolma yapsana, canım çok istedi” demiş. Kadın “Allah"ım bir tepsi dolma olsa da yesek!” diye haykırmış. Elinde dolma tepsisi olan adam çıkıp yanlarına gelmiş. Kadının kocası şaşırmış. “Sen kimsin yahu?!” diye sormuş. Adam gayet sakin bir şekilde “Ben Allah tarafından geliyorum. Karınız dolma istedi” demiş ve hemen çıkıp gitmiş kadının kocası olayın şokunu atlatamadan. “yahu tamam da” demiş bu sefer koca “Bu ayransız gitmez. Sen bari bir ayran yapıver” Kadın büyük bir sevinçle

“Allah"ım bir damacana ayran olsa da içsek” demiş. Bu sefer ayranı getiren adam çıkıp gelmiş. Kocası tabii çok şaşırmış.”Sen de kimsin?” demiş. Adam da diğeri gibi “Ben Allah tarafından gönderildim. Karınız ayran istedi” dedikten sonra usulca çıkmış gitmiş. Kocası hayretler içinde, kendi kendine “Bizim karı ermiş mi oldu ki?” diye söyleniyormuş. Kadınla kocası yemekleri yemişler ama 3’üncü adam hâlâ saklanıyormuş. Bir saat, iki saat ve sonunda üç saat derken, adam dayanamayıp çıkmış yerinden. Kadının kocası bağırmış

“Ulan sen de kimsin?!”

Adamın ağzından şu laflar dökülmüş;

-Ben Allah tarafından geliyorum. Boşları alacağım!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

'İkizler'in dönüşü GALERİ Shannon Kardeşler, Playboy malikanesine öyle bir dönüş yaptı ki... 29 Haziran 2011 Çarşamba, 14:44:10 644081_detay.jpg?1309348978 Kısa bir süre önce evlenmeyi planladığı Playboy güzeli Crystal Harris tarafından terk edilen Playboy dergisi patronu Hugh Hefner, acısını eski gözdesi Karissa ve Kristina Shannon'la gideriyor. 85 yaşındaki Hefner'in isteğiyle yaklaşık 1.5 yıl önce ayrıldıkları Playboy malikanesine geri dönen ikizler, önceki gece düzenlenen bir partide ev sahibi olarak görev yaptı.

galeri_icon.gif Galeri için tıklayınız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiat lineaya laf edeni döverim...bakın bakın sürücüsüz gidiyor....

SÜRÜCÜ KOLTUĞU BOŞ

Okan Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi bünyesindeki UTAS (Ulaştırma Teknolojileri ve Akıllı Otomotiv Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi) tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk sürücüsüz aracını test etti. Okan Üniversitesi’nde AR-GE çalışmaları süren ve deneme sürüşü gerçekleştirilen otonom araç, hareket esnasında radara benzer cihaz, ‘LIDAR’ ile çalışıyor. LIDAR, lazer ışınlarının gönderiliş zamanı ile yansıdıktan sonra geri ulaşım sürelerini kullanarak mesafeleri hesaplıyor, sonrasında ölçülen mesafeye ait bilgiler araca geliyor; elektrikli hale dönüştürülmüş direksiyon, fren ve gaz pedalı kumanda ile yönetiliyor.

video linki....

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/18718/0/1/surucu-koltugu-bos.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.