Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Len olm nerden bulursunuz bunları yaaa..Sabah akşam bilgisayar başındamısınız kardeşim..Çıkın dolaşın dışarıda çıtırlar dolu,serilmişler saçılmışlar,bişey yapamazsınız biliyorumda bari bakarsınız gözünüz gönlünüz açılır..Allah Allaaaaaa..... :naughty:

Güzel video ama değil mi :D :D ahahahahahaha :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok ya...sadece cumartesileri acık dükkan....ondandır sorarız bakalım bi....:kıhkıh:

Ama önceleri hp duruyordu sayfa...Külliyen silmiş bütün sayfayı abicim...Hatunun sesi güzel miydi...ehehehheüüeee....Valla kasten yapmadım yanlışlıkln şeey olmuş,yarın ben ararım seni abicim....:kıhkıh:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala cok güzeldi...rocker ara vala duru su gibiydi.........bende yarın arayayım diyordum...pardon pis herfin biri yanlış vermiş özür mözür dileyim diye aklımdan geciriyordum...vala ac bak nefis bişidi...

Eheheheeüüee..kekleme sırası sende galiba....Salakmıyım abi,başımız belaya girer valla,sonrada kocası abisi peşimize düşer :kıhkıh:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin yamak yok ortalılarda dalardı şimdi abi abi abi...o zaman ctesi gecesi anlatalım.....

bende bi gün oturuyom evde canım nasıl sıkkın borsa cöküyor 99 larda falan hergün acayip para kaybediyom...nasıl gerginim....biri aradı eşimi sordu...yok dedim falan..biraz da moral bozukluguyla kakarakikiri yaptım kapattım...kim oldgunu bile sormadım....tamammı evdeyim izinliyim canım nasıl sıkkın ama anlatmam tüm tahtalar kırmızı gebricem...neyse ikide bir evin telefonu calmaya başladı...acıyıom ses yok...sapıksan ohhh demen lazım falan takılıyom...yada hiç havamda degilim güzelim sonra gel diyorum..yada sapıksan ıhhh ohh sesler cıkartman lazım sen nebiçim sapıksın falan diyom kapatıyom...neyse iyice sinir bozdu...zırt pırt...oradmısın devammmı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.