Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aslan Cimbom Sezonu Açtı :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

B_10402_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, 27 Haziran 2011 Pazartesi günü sabah saat 09.00'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelecek.

Profesyonel Futbol Takımı teknik heyeti ve oyuncuları sezonun ilk çalışma gününde çeşitli performans testlerine ve sağlık kontrollerine tabi tutulacak.

Futbol takımımızın detaylı antrenman programı ile basına ve/veya taraftara açık olarak gerçekleştirilecek antrenmanları ise daha sonra açıklanacak.

EK TRANSFER NOTU: Okan Derici'de antremanda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haydi hayırlısı olsun. İnş. geçen seneki rezalet seneyi unuttururlar aslanlar.

Okan Derici'nin cuma günü floryaya geldiğini duymuştum ama resmi açıklama gelmeden yazmayım diyordum. Malum transferler hiç belli olmuyor.

Mesela bu hafta 1-2 büyük transfer olabilir deniyor hatta isimler bile verdiler(hele birisi benim en favorim) ama resmi site açıklamadan söylemiycem totem yapıyorum. Sonra olmayınca kötü oluyor :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Transfer'e buradan devam edeyim;

Profesyonel Futbolcumuz Gökhan Zan ile sözleşmemiz 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 3 futbol sezonu için uzatılmıştır.

Dolaşan Geyikler ; :kıhkıh:

Gökhan Zan'la her konuda anlaşılmış, omzu ikna edilmeye çalışılıyor..

Gökhan Zan'a Sigorta + full akbil + Bahçelievler Medical Parktan sezonluk check-up verseydik daha mantıklı olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bende eklemeyi düşünüyordum. Sen eklemişsin. O geyikler twitte düşmüş hemen :)

Ben şahsen sakatlanmayan bi Gökhan Zan'ı Servet'e tercih ederim. Hem daha iyi tekniği ve ön sezgisi var, topu oyuna sokuşu Servet'ten daha iyidir. Karakter, kişilik olarakda üstündür. Sakatlanıp oynayamadığı zaman, oturup ağlayan biridir. Bana güvenilirse oynarım gibi laflar etmez. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biri Baros a "ağzını kapalı tut" demeli artık :muha:

Derler kardeşim derler, Fatih hoca, Hasan Şaş der. Ha zaten kadroya girmek için demeden ağzını kapatmak zorunda kalacaktır. Geçen seneki başıboşluk olacağını sanmıyorum. En büyük korkum Fatih hocanın yüksek egosu nedeniyle, en iyisini ben yaparım gibi düşünerek saçma sapan sistem ve kadrolara girmesidir. İnş. ilk dönemindeki Terim gibi çalışır yoksa nasıl kadro kurulursa kurulsun bu senede hüsran olabilir Allah korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eleonora Lo Bianco Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park, 2010-11 sezonunda Foppapedretti Volley Bergamo takımında forma giyen Eleonora Lo Bianco ile anlaştı. Dünyanın en önemli pasörlerinden olan 31 yaşındaki İtalyan sporcu, Galatasaray Medical Park ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza törenine katılan Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri Selçuk İren şu açıklamalarda bulundu;

"Önümüzdeki sezon çalışmalarımız çerçevesinde bayan voleybol takımımıza çok önemli bir transferi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Lo Bianco dünya bayan voleybolunda çok iyi tanınan, çok iyi bilinen bir oyuncu. Özellikle geçen senenin sonlarından beri kendisini ısrarla takip ediyoruz ve bu transfer görüşmelerinin olumlu geçmesinden Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri olarak kendi şahsım adına çok mutluyum. Ayrıca da camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Sporcumuza sağlıklı ve mutlaka Galatasaray içerisinde huzurlu bir dönem ve de takımın şampiyonluğuna katkı sağlayacağından ötürü şimdiden teşekkür ediyorum."

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Bunu diyorsun sanırım :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.