Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Amazon Cloud Player

Önerilen Mesajlar

http://teknoloji.milliyet.com.tr/amazon-cloud-player-ile-ford-lara-sinirsiz-muzik-geliyor/auidovideo/haberdetay/14.02.2013/1668771/default.htm

Amazon Cloud Player, Ford Sync sahipleri için bir güncelleme hazırlamış; Android işletim sistemi kullanan arkadaşlarımıza duyurulur...

Deneyimlerinizi bekliyoruz. =)

Not: konuyu açmadan Amazon Cloud Player diye arattım umarım yeniden ya da yanlış yere açmıyorumdur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu haberde heyecan verici ne bulduğunuzu anlamakta zorlanıyorum.

Belki konuya yabancı olduğumdandır...

Sonuçta bir android programı indiriyorsunuz ve amazon'dan satın aldığınız müzik parçalarını amazon'un sizin için ücretsiz olarak sakladığı bellek alanından "streaming audio" olarak dinliyorsunuz.

Bunu halihazırda BT ile bağlantı kurduğum telefonumdan (ki işletim sistemi önemli değil web bağlantısı olsun yeter) bir sürü internet radyosunu kullanarak (örneğin sky.fm) para ödemeden yapabiliyorum zaten. 

Ya da farklı kaynaklardan yüklediğim mp3 parçaları USB üzerinden çalıyorum.

Burada Sync sistemi ile cloud player menüsünü araç ses sisteminden kumanda etmek gibi bir opsiyon avantajı dışında bir şey görmüyorum.

Hal böyle olunca, amazona gir parça satın al, onları bir de internet bağlantını kullanarak dinlemek üzere indir astarı yüzünden pahalıya gelen bir müzik dinleme tarzı olup çıkıyor.

Yanlış biliyorsam düzeltin, yok böyle ise meraklısına kolay gelsin, benim işim olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heyecanlı bir şey bulmadım; sadece haberi paylaşmak istedim. Blackberry kullanıyorum o da sadece email alıp rahat yazabilmek için.

Amazon Cloud Player diye duyunca streaming den farklı bir şeydir diye paylaşayım dedim; yoksa sonuna kadar haklısınız; müzikleri küçük HP flash bellek ile ya da direk ipod'dan bluetooth ile dinliyorum ben de. Bahsettiğiniz gibi, haberde sesli kontrol vs. den bahsediyor; cloud player kullanan arkadaşlar varsa belki ilgilenirler diye açtım konuyu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heyecanlı bir şey bulmadım; sadece haberi paylaşmak istedim. Blackberry kullanıyorum o da sadece email alıp rahat yazabilmek için.

Amazon Cloud Player diye duyunca streaming den farklı bir şeydir diye paylaşayım dedim; yoksa sonuna kadar haklısınız; müzikleri küçük HP flash bellek ile ya da direk ipod'dan bluetooth ile dinliyorum ben de. Bahsettiğiniz gibi, haberde sesli kontrol vs. den bahsediyor; cloud player kullanan arkadaşlar varsa belki ilgilenirler diye açtım konuyu.

Sevgili Ahmet, ben de yermek amacı ile yazmadım, hele ki günün gazabına uğramış kişisi olarak seni asla üzmek istemem ve de geçmiş olsun demek isterim...

Ben de bir şeyler mi kaçırıyorum dedim kendi kendime. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIIGenel Bilgiler" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Teknoloji & Bilgisayar & İnternet & Oyun" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

-------------------

Paylaşım için teşekkürler.

Gelişmiş! Yurt dışı ülkerde :) Emeğe saygıdan ötürü mp3'ler genelde satın alınır ve satın alınan uygulamları cihazlara indirmeden dinlemenizi sağlar cloud'lar..

Böyle kullananlar için avantaj

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.