Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus1 Makyajlı Kasa Çamurluk Sinyali

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhaba  :) Uzun zamandır düşündüğüm çamurluk sinyalini değiştirmeye karar verdim.Ancak içimde şöyle bir kuşku var.Arabamızın rengi demir gri sizce hangi renk tercih etmeliyim çamurluk sinyalini? Ben siyah tabanlı birde krom olanı beğendim.Sizce hangisi daha çok yakışır? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder keyifli forumlar dilerim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O halde şöyle bir oneride bulunayim.Bu tür yan sanayi ürünler pek te dayanıklı sayılmaz. Far aksaminin en büyük sıkıntısı su , nem , toz gibi dış etkenlerden olumsuz etkilenme. Montaj esnasında gerekli yerlere silikon vb yalıtım maddeleri uygulamak faydalı olacaktır. En kısa surede uygulamanizi ve yeni halinin resimlerini bekliyoruz . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

krom yada,siyah tabanlı hepsi aynı,markası junyan kore diye geçer ama bildiğin çin malıdır, bunlara silikonda çeksen korumada yapsan 1 ay sonra camları sararır, en iyisi orginal mondeo sinyali almaktır,

http://www.fordparcabul.com/pinfo.asp?pid=2858

bundan alıp takarsan ömürlük olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.