Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Takımların Transfer Yorumları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Fener ile ilgili mauitudi haberler geçiyor. Eğer doğruysa, çok isabetli bir transfer olur Fener için. Ben GS de görmek isterim şahsen. Ama bu tür kaliteli oyuncular ülkeye gelsinde kim getirirse getirsin.

Bende Serdar Kesimal'i istiyordum, onuda FB kaptı. Serda'in gonlude GS de kaldi ama Hurma Fenerin menejeri gibi olduğu için zorla verdi resmen. Bize hayirli olsun demek düşer artık sadece. Başarılı olur ins.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağzın bal yesin gardaşum benim yaa...

Bu sene ağzımız kulaklarımızda izleyebiliriz macları. Söylenen kadro kurulursa. Hatta söyle bı tuyo duydum. Kurulacak kadro Fifa oyununda takımı 5 yıldıza yükseltiyormuş. Drogba da bitti gibi bir şey diyorlar. Chelsea yeni forvet aldığı anda neymar yada lukaku. Drogba GS de olacak ins.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sene ağzımız kulaklarımızda izleyebiliriz macları. Söylenen kadro kurulursa. Hatta söyle bı tuyo duydum. Kurulacak kadro Fifa oyununda takımı 5 yıldıza yükseltiyormuş. Drogba da bitti gibi bir şey diyorlar. Chelsea yeni forvet aldığı anda neymar yada lukaku. Drogba GS de olacak ins.

Aslında toplanıp bir Gs maçına gitsek ne güzel olurdu :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.