Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus I. Devir Dalgalanması Ve Seyir Halindeyken Stop Etmesi

İsmail Ayhan

Soru

Selamınaleyküm arkadaşlar. Aranızda olmak güzel. Kabul ettiğiniz için teşekürler. Ben çocukluğumdan beri Focus hastasıydım ki hastası olduğum arabayı da aldım. 2003 Focus 1.6 Ghia Lpg li. Yalnız araçta şöyle bir sorun var. Arabanın devri dalgalı ve araba titremede. Hadi titresin olur fark yapmaz fakat araba 100 le falan giderken debriyaj frene bastığımda bazen stop ediyor. Bazende devir saati en aşağı iniyor ahan stop edecek diyorum ama orada biri tutuyo sanki geri devam ediyor :) Nedir sıkıntı çözemedim korkuyorum bazen yeğenlerim falan biniyor arabaya Allah korusun. Şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bu tür bir sorun gecen başıma geldi araç durduğunda  ve küçük devirde giderken rolanti dalgalanması oluyordu benzinde de aynı  şekilde dalgalanma oluyordu. Ostim de ustama götürdüm karter havalandırma hortumundan araç hava alıyormuş hortum bayağı bir genişlemiş özelliğini yitirmişti.  bu yüzden rölanti de dalgalanma oluyormuş . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba focus 1 2004 hb 1.6i lpgli araç aldım. Araçta havalar soğuyunca sabah ve gün içi motor sogukken ilk çalışmalarda rol anti dalgalanmasi oluyor. Şöyle 10-15 saniye. Hava ısınınca hafiften bu durum kalmıyor ya da çok belirsiz az oluyor. gaz kelebeği temizlendi. Bu durum soğuktan olabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.