Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sedan Focus 3 Spoiler Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun güzel durmuş, yalnız egzoz ucu ve plakanın yazı tipi için aynı şeyi düşünmüyorum. ucuz duruyo biraz, şahin işi gibi.

bu arada hassas gözlere sahip birisi olarak trafik memurunu takdir ettim. sis açıp gezmeyin ne olur ya, özellikle arkalar öldürüyor insanı :(

kazasız belasız cezasız binin inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spoiler iyi hoşta egzoz ucu olmamis plastik parçayi uca uyacak sekilde kesip orjinal goruntu alabilirsiniz ben ve Ozan yaptik bu işlemi. Plaka içinse besiktas baski app öneririm ankarada muhurlusude yapiliyor ben oyle yaptim polisle sorunum olmadi hiç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlara katılıyorum...

Spoyler güzel... güle güle kullanın, özellikle siyahta çok havalı duruyor

Egzos ucu kötü

Plakaya yorumu polis yapmış (sene sonu kota dolduruyorlar)

Sis farı açık gezenlerden de hoşlanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle herkese yorumları için teşekkür ediyorum. 

Spoiler iyi hoşta egzoz ucu olmamis plastik parçayi uca uyacak sekilde kesip orjinal goruntu alabilirsiniz ben ve Ozan yaptik bu işlemi. Plaka içinse besiktas baski app öneririm ankarada muhurlusude yapiliyor ben oyle yaptim polisle sorunum olmadi hiç

Egzost ucuna gelirsek, benimde çok hoşuma gittiğini söyleyemem ama birazda olsa hava kattığını düşünüyorum. Egzostu taktırdığım usta bana tamponu kesip oraya orjinal gibi yerleştirmeyi önerdi ancak be kıyamadım tampona :( neyse biraz daha zaman geçsin onuda yapacağım. App plakaya gelince ben araştırdığımda bu modeller vardı. Dün plakayı söktüğüm için bugun orjinali var zaten. Senin önerdiğin plakayı yaptırabilirim.

Yorumlara katılıyorum...

Spoyler güzel... güle güle kullanın, özellikle siyahta çok havalı duruyor

Egzos ucu kötü

Plakaya yorumu polis yapmış (sene sonu kota dolduruyorlar)

Sis farı açık gezenlerden de hoşlanmıyorum

Sis farını her zaman açık tutmuyorum zaten. Manisa İzmir arasında Sabunucbeli rampasında sis vardı o zaman açmıştım, unutmuşum. Polise izah ettiysem de inandıramadım. Bende sizler gibi sis farının gereksiz açılmasına karşıyım. Özellikle arka sisler! Benim arka sisler kapalıydı dün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.