Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Style Pakette Gözlük Tutucu

Sezer Telli

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0

aracı satın alırken özellikle sordum değiştrebilirmiyim diye ama satıcı malesef değiştirmezsiniz dedi ama satıcılara güvenmemek lazım dimi :) peki bu parçayı nerden temin edebilirim ve fiyatı ne kadardır acaba ?

E-bay'da vardı oraya bakın isterseniz. Bulabilirsem link paylaşırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:zha: off öldüm gülmekten. Otosanı dava mı etsek sırf bu yüzden :zha:

Davayı filan bilmem onu avukatlara sormak lazım ^_^

Ya bu arka tavan tutmaçlarından çok bahsettim belki ama cidden çok saçma geliyor. 50bin liraya araba satıyorsun ama 10 liralık plastik tutamaç yok.. olmadığı gibi bir de takılamıyor. aklım mantığım almıyor bir türlü.

yani o fiyata sattığın arabadan birçok şeyi kısmasına anlam verebilirim. yani perde hava yastığı yok, eyvallah en üst donanıma koymuşsun, elektronik klima yok, hadi onu da anlıyorum diyelim, ama b*ktan bir tutamaç yani. sadece üst donanıma koyacak kadar lüks bir ayrıntı mıdır bu yani? basiretsizliğin, aymazlığın ta kendisi.

neyse arkadaşın sorusu da güme gitmesin, parça değiştirme diyince aklıma geldi söyleyeyim dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ya bu arka tavan tutmaçlarından çok bahsettim belki ama cidden çok saçma geliyor. 50bin liraya araba satıyorsun ama 10 liralık plastik tutamaç yok.. olmadığı gibi bir de takılamıyor. aklım mantığım almıyor bir türlü.

yani o fiyata sattığın arabadan birçok şeyi kısmasına anlam verebilirim. yani perde hava yastığı yok, eyvallah en üst donanıma koymuşsun, elektronik klima yok, hadi onu da anlıyorum diyelim, ama b*ktan bir tutamaç yani. sadece üst donanıma koyacak kadar lüks bir ayrıntı mıdır bu yani? basiretsizliğin, aymazlığın ta kendisi.

neyse arkadaşın sorusu da güme gitmesin, parça değiştirme diyince aklıma geldi söyleyeyim dedim.

Şeytan ayrıntıda gizlidir :dede:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracı satın alırken özellikle sordum değiştrebilirmiyim diye ama satıcı malesef değiştirmezsiniz dedi ama satıcılara güvenmemek lazım dimi :) peki bu parçayı nerden temin edebilirim ve fiyatı ne kadardır acaba ?

Kazalı araç bulun ondan sökün :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

işin garibi benim arabada şöför tarafında var o tutamaçdan arka tarafta yok şöföre çok lazım olacakmış gibi :))
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

işin garibi benim arabada şöför tarafında var o tutamaçdan arka tarafta yok şöföre çok lazım olacakmış gibi :))

onun geyiğini epey çevirdik zamanında.. bütün hepsinde var şoför tarafında..

ama Serdar Yaman arkadaşımız kullanıyor o tutmağı :muha:

DSC01593.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracın bü

onun geyiğini epey çevirdik zamanında.. bütün hepsinde var şoför tarafında..

ama Serdar Yaman arkadaşımız kullanıyor o tutmağı :muha:

DSC01593.jpg

aracın bütün özelliklerini kullanıyor verdiği paranın hakkını sonuna kadar çıkartıyor desenize :)))
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.