Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Astra Sedan Mı, Focus 3 Sedan Mı?

Ahmet Gürbüz

Önerilen Mesajlar

2.0 TDI 140'lık da olsa 170'lik de olsa seri bir araç ondan sonra 1.3 CDTI Opel Astra babanızı ciddi olarak performans açısından bunaltabilir

2.0TDI 140 HP lik highline 1 di araba uzun yol arabasıydı :) son zamanlar şehir içinde fazla yakmaya başlayınca bide yıllık vergi+kasko masrafı büyümüştü;

biz Astrayı Hem düşük motor vergisi bide yakıtta cimri olmasından aklımızda kalmıştı ama babamı azdaha zorlarsam focus aldıracam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
aynısı sıkıntı 1.6 TDCI için de geçerli. bence 1.6 EB...

1.6 TDCI karşılaştırmada yavaş kalsa da yine de seri ve çok çok erken kesilmeyen bir araç. 1.6 EB 170'lik Passat'ı bile harcar bence :)

Şimdi baktım kağıt üstünde 1 saniye civarı daha hızlı 0-100'de. Hız arttıkça bu ne kadar artar bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 TDCI karşılaştırmada yavaş kalsa da yine de seri ve çok çok erken kesilmeyen bir araç. 1.6 EB 170'lik Passat'ı bile harcar bence :)

Şimdi baktım kağıt üstünde 1 saniye civarı daha hızlı 0-100'de. Hız arttıkça bu ne kadar artar bilmiyorum.

Focus'un esamesi okunmaz bunun yanında :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.