Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Logitech Driving Force Gt

Önerilen Mesajlar

G25-G27 kalite his ve zevk tartışılmaz ama fiyatları çok sıkıntılı. Bütçem olsa alır mıyım, gözümü kırpmadan evet!

Şimdi belki dalga geçiceksiniz de ben bu tip simülasyonların ve dirskiyon setlerinin ciddi olarak gerçek hayattaki kullanımınıza olumlu etkisi olduğunu düşünüyorum.

Fiyat/Performans ürünü bakıyorsunuz siz araştırmak lazım. 2. el almayı düşünürseniz garanti çok önemli bence birçok bozulan G25 G27 var çünkü.

Bir de G27 800-900 olarak denk gelmiş size 700 tl burada

http://www.sanalmarketim.com/urun/6b0645f93961f5b8de351ed85b5b9ae0/LOGITECH-G27-Racing-PC/PS3-Direksiyon-941-000046

Firma hakkında hiçbir şüphem yok. Ankara'dalarken pek çok kez uğradım. 13" 60 ms'lik ekranlar kullansalar da işlerini biliyorlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G25-G27 kalite his ve zevk tartışılmaz ama fiyatları çok sıkıntılı. Bütçem olsa alır mıyım, gözümü kırpmadan evet!

Şimdi belki dalga geçiceksiniz de ben bu tip simülasyonların ve dirskiyon setlerinin ciddi olarak gerçek hayattaki kullanımınıza olumlu etkisi olduğunu düşünüyorum.

Fiyat/Performans ürünü bakıyorsunuz siz araştırmak lazım. 2. el almayı düşünürseniz garanti çok önemli bence birçok bozulan G25 G27 var çünkü.

Bir de G27 800-900 olarak denk gelmiş size 700 tl burada

http://www.sanalmark...iyon-941-000046

Firma hakkında hiçbir şüphem yok. Ankara'dalarken pek çok kez uğradım. 13" 60 ms'lik ekranlar kullansalar da işlerini biliyorlar :)

Yinede çok fazla bence fiyat ben zaten bu gün eve gelirken media mark ın önünden geçiyordum metin şentürk ün bakmadan almam dediği aklıma geldi bir bakayım diye girdim ve 290 tl ye driving force gt buldum(İnternet harici birçok firmada en uygun fiyat 330 tl idi.) Bende hemen aldım ve şu an gece 3 e yaklaştı kendimi oyundan zorla çıkardım hala oyuna girip oynayasım var ama yatmam lazım :)

Tahminimden keyifli bir şeymiş direksiyonla pc de araba yarışı oynamak heleki bu direksiyon ile.Bu set dönerken çıkardığı dıııt dııııt sesleri haricinde oldukça iyi

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.