Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Cd Sürücü Hatası Verdi.

Alper Albayrak

Soru

Arkadaşlar dün aracıma bindikten sonra, müzik sisteminin olduğu panelden ses geldiğini farkettim,telefonu titreşime aldığımızda olan sesin nerdeyse aynısı ve 2-3 sn de bir tekrarlıyor ve dünden beride devam etmekte.Ve şunu farkettim araç kapılarını açtığımda müzik sistemi ekranında cd sürücü hatası şeklinde kısa süreli yazı çıkıyor.Yarın için servis randevüsü aldım,sonucu paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Icinde CD var mi suan ?

Benim anladigim cdyi okumaya calisiyor ve ondan onda o ses cikiyor bizt bizt gibi.

Alper geçmiş olsun umarım önemli bişey çıkmaz...Sabrinin de bahsettiği gibi sanki içinde cd var gibi....

Teşekkürler Bekir abi, Sabri nin dediği gibi cd okumaya çalışıyor gibiydi fakat ben aldığımdan beri hiç cd koymadım ve haliyle cd de yoktu.Bugün serviste cd taktık ne okudu nede geri verdi cd yi :) Teyip komple sökülüp servisine gönderildi.Ortalama 2 hafta teyipsizim :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler Bekir abi, Sabri nin dediği gibi cd okumaya çalışıyor gibiydi fakat ben aldığımdan beri hiç cd koymadım ve haliyle cd de yoktu.Bugün serviste cd taktık ne okudu nede geri verdi cd yi :) Teyip komple sökülüp servisine gönderildi.Ortalama 2 hafta teyipsizim :mad:

Alper abi 2 hafta kesinse sana yedek teyp vermeleri gerek. Bence sen ben teypsiz kullanamam radyo sektorundeyim gibi birseyler soyle sana idareten yedek parcadan versinler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İki hafta mı?

Neyse umarım düzelir, ya da Umarım düzelmez, sony verirler :D

1 Hafta en erken dediler,bana göre 2 haftada bile gelse problem değil.Yerine başka emanet teyip istedim onunda mümkün olmadığını ellerinde olmadığını ilettiler.Bu arada teyibin ana mekanizması söküldü onunda sony li araçlardakiyle aynı teyip olduğunu biliyorum Ümit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alper abi 2 hafta kesinse sana yedek teyp vermeleri gerek. Bence sen ben teypsiz kullanamam radyo sektorundeyim gibi birseyler soyle sana idareten yedek parcadan versinler

Servisle tanışıklığım var Sabri tanıyorlar yani beni yalan sökmez :) Ellerindede başka teyip yokmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün servisi aradım teyibimin problemi lehim hatası ve oksidasyon muş.(bunun 6 ayda nasıl oluştuğuna bir anlam veremiyorum).Teyibi teknik servis kargolamış bugün yarın servise ulaşır.Electronik aksamın tamir görmesi açıkcası bende soru işareti oluşturuyor umarım ben yanılırım uzun vade de.

Alper Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İçine sindi sindi.. niye sinmesin :)

Sen öyle diyorsan şimdilik bende sindiriyorum içime Yakup :)

Normale döndüyse iyi Alperim ......Ayrıca canını sıkma nasılsa garanti devam ediyor.....

Garanti süresinin hala 2.5 senesinin durması benim için avantaj Bekir abi haklısın,sorun çıkartacaksa bu süre içinde tekrar çıkarır zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.