Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galaxy Note 2 Inceleme

Önerilen Mesajlar

Abi sorsan bundan önce de sorunsuz diyor kullananlar :D dediğim gibi sorun veya değil yarım saatlik şeyle anlaşılmaz tabiki ama hep diyorum tercih meselesi sana niye aldın diyemez kimse,sende diyemezsin bukadar basit.. bana soranlara misal, ne bekliyorsun diyorum ona göre şunu al derim.. iphone aldırmamaya çalışırım özellikle eski alışkanlıklarına bağlı kalanlara. okey..

Tamam yakup kullanma ne diyim :) Bu arada sen ne zaman alıcan ip 5 i uygun fiyat bulursan benim daha önce sana dediğim tanıdıkta bekliyor.Nakit kart farketmez onun için haber verirsen sevinirim ok

Olmayan telefonun fiyatını yazıp komik olmayalım :D

Ne güzel işte samsung uygun fiyat iyi telefon yapıyor afyon gibi uçmuyor ki 2500 tl den aşağıya olsun dişimi kırarım o derece :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

86x24 ay :) bizde para yok kalmadi ya :D aklimda telefonu degistirmek yoktu bianda gelisti :)

Sabri telefonu alır almaz hemen 9 dolar poweramp yi alıyorsun ben sana yardım ederim bir ince ayar çekiyorsun player a telefonu bağlıyorsun auxtan ses sistemine doya doya müzik dinliyorsun :)

Hatta asphalt 7 de kapışırız multiplayer ile :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Espri yapıyorsun sanırım . Yada dünyadan haberin yok?

Haber veririm

Tamam yakup kullanma ne diyim :) Bu arada sen ne zaman alıcan ip 5 i uygun fiyat bulursan benim daha önce sana dediğim tanıdıkta bekliyor.Nakit kart farketmez onun için haber verirsen sevinirim ok

Ne güzel işte samsung uygun fiyat iyi telefon yapıyor afyon gibi uçmuyor ki 2500 tl den aşağıya olsun dişimi kırarım o derece :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri telefonu alır almaz hemen 9 dolar poweramp yi alıyorsun ben sana yardım ederim bir ince ayar çekiyorsun player a telefonu bağlıyorsun auxtan ses sistemine doya doya müzik dinliyorsun :)

Hatta asphalt 7 de kapışırız multiplayer ile :)

Tamam abi aliyim iletisime gecicem senle :)

Dikkat ettimde abi seninle yasam tarzlarimiz ayni arabalarimiz ayni ses sistemli spoilerli telefonlar ayni ayni forumdayiz falan :D vay bee :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

86x24 ay :) bizde para yok kalmadi ya :D aklimda telefonu degistirmek yoktu bianda gelisti :)

Sabri bence pahalı eğer paket felan yoksa?

S3 1900 (Eylül bası) den 1500 e (Ekim sonu) geldi hemen biliyorsun.

1.500 tl o cihazın ederi ki bir kaç ay icinde düşer o seviyeye ve pasa pasa kullanırsın. Tabi bu bence :)

Hayırlı olsun şimdiden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.500 tl o cihazın ederi ki bir kaç ay icinde düşer o seviyeye ve pasa pasa kullanırsın. Tabi bu bence :)

Hayırlı olsun şimdiden

Aslında çok bir düşüş olmıycağını tahmin etmeme rağmen yinede bi 2 ay beklemekte fayda olduğunu düşünüyorum.Sonuçta şu an yeni çıkan bir ürün 100 200 liralık bir düşüş olabilir ki şu an teknosada ve bimeks nette 1900 tl telefonun fiyatı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun şimdiden

Soyle bir durum var zaten istesemde alamam bu telefonu suan o kadar param yok kontratta para sikintisi olmadigi icin aliyorum. Faturama +86 lira yansicak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soyle bir durum var zaten istesemde alamam bu telefonu suan o kadar param yok kontratta para sikintisi olmadigi icin aliyorum. Faturama +86 lira yansicak

Sabri senin kontrat'a başka şeyler eklesek yine sorun olmaz değil mi ? :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O şekilde almak bencede mantıklı nakit vermektense bölsünler 24 aya.Nakit alabilecek olsan neysede nakit yoksa kasmanın alemi yok zaten düşse düşse 100 200 tl düşer dahada fazla düşmez.Zamanında s2 ile note 1 arsında 400 tl lik bir fark vardı ki s3 ile note 2 nin de arasında daima bi 300 400 tl fark olur kanımca
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O şekilde almak bencede mantıklı nakit vermektense bölsünler 24 aya.Nakit alabilecek olsan neysede nakit yoksa kasmanın alemi yok zaten düşse düşse 100 200 tl düşer dahada fazla düşmez.Zamanında s2 ile note 1 arsında 400 tl lik bir fark vardı ki s3 ile note 2 nin de arasında daima bi 300 400 tl fark olur kanımca

Kontrat işi olmasa alamicaktim yani oyle dusunmek gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.