Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motordan Gelen Ses

Guest Özcan B.

Soru

merhaba arkadaslar bugün biten cam suyunu doldurmak üzere arabayı stop edip kaputu açtım.Ancak sessiz ortamda duyulabilecek düşük frekans derecesinde garip bir ses duydum.Ses;çekmeyen bir radyonun veya açık unutulan güçlü bir hoparlörden gelen sese benzeyen sürekli bir ses....daha önce forumda paylasılan ses sisteminden gelen parazit sesine de benziyor,kaputu actıgımda motordan gelen ses..Bu ses nereden geliyor,bir sıkıntı mıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İyi de o ses bir dakika sonra kesilmiyor. Orada sigorta kutusu veya beyin mi var? İçine bakmadım hiç.

Arabanın içinde ve kaplılar açık olduğu müddetçe ses kesilmiyor zaten.Benim bahsettiğim arabadan çıkıp kapıları kilitledikten 1 dakika sonra ses kesiliyor ki zaten bu durumda arabada olmadığımız için teypten gelen sesi duymanın imkanı yok :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2013 dizel aracımda ayni dediğiniz zınılama tarzı  sesi bugün bende duydum motorun sol  tarafindan geliyor stop ettim baktim kapilari kilitledim yine geliyor ama belirli bir süre sonra kesiliyor mu takip etmedim acaba ne sesi olabilir ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.