Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

İç Aydınlatma Ve Karşılama Lambaları Değişimi

ibrahim günal

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Mehmet Ali Sağlam yazdı:

İc aydinlatma lambasi patladi nasil degistircem hic bi yerde bulamadim focus 3 yardimci olun 

Emir cümlesinden önce, üyeliğinizi tamamlayınız lütfen.

Daha sonra genel bilgiler kısmını kontrol ediniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Ic kapi reflektorlerine ayna altı lambasının hattindan paralel cekerek ampul takabilirsiniz. Kapi açılınca yanar. Kapattığınızda söner.

tavan lambasından da oluyor ayna altı ışık yoksa 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Siz yaptınızmı? Yaptıysanız video yada resim paylaşabilirmisiniz

Ben yapmadım. Fakat yapacak olsamda ayna altınin tesisatından alırım ben elktrigi. Bu konuda osman abi daha iyi yardimcı olur size.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Osman bey ayna altında ışık Yok sanırım sinyal var, nasıl yapabilirim? Siz yaptınız mı? Resim yada video varmı?

Beyazıt Turgay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Beyazıt Turgay yazdı:

Osman bey ayna altında ışık Yok sanırım sinyal var, nasıl yapabilirim? Siz yaptınız mı? Resim yada video varmı?

Tavan lambasının soketinden artı ve eksi soket ucundan bir kablo ile direk kenarlarından kapının reflektörüne kadar kablo çekin ve lambayı oraya bağlayın tavan lambası nasıl yanarsa aynı şekilde çalışır aynı kablodan diğer kapıya da kablo çekin işlem tamam bilemezseniz elektrikçi yapar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Tavan lambasının soketinden artı ve eksi soket ucundan bir kablo ile direk kenarlarından kapının reflektörüne kadar kablo çekin ve lambayı oraya bağlayın tavan lambası nasıl yanarsa aynı şekilde çalışır aynı kablodan diğer kapıya da kablo çekin işlem tamam bilemezseniz elektrikçi yapar

Çok teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.