Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

K.Atatürk Plakalık Uygulaması

Eren_Öztürk

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0

Günümüzde moda bu imza değil artık,moda şimdilerde farklı..Ne demek istediğimi anlayan anladı..(Siyaset yokmuş ya,ondan söylemiyorum)Bazı araçlarda K.Atatürk yazısının arka cama komple yapıldığını görüyorum..O kadar gururlanıyorum ki,Gözlerim yaşarıyor...Yaşlanmayamı başladık ne...Hepinizi çok takdir ettim...Genç nesil gitgide Atatürkçülükten uzaklaştırılırken hepimizin çok dikkatli olması lazım... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben Atatürk ün imzasını plakalığa yakıştıramam hakaret gibi gelir, sevdiğim bir doktor arkadaşım Atatürk imzasını Volvo S80 inin motor kaputuna yapıştırmış kocaman, gerçi o da biraz garipti ama neyse :kıhkıh:

Çok ilginç bir düşünce kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi :D

Sonuçta Atatürk Ülkemizin kurucusu bu ülkenin gelmiş gelmiş en büyük lideri.

Ona duyduğumuz saygı,özlem ve minnetin küçük bir sembolü imzası. Tekerimizin altına yapıştırmadık ya Plakalığımızda abuk subuk servislerin bedava reklamını taşımak yerine bu imzayı taşımak gururdur benim için :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.