Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlk Çalıştırma Marş Sorunu

Şükrü Abay

Soru

Merhaba.

Aracımı dün gece çalıştırmaya gittim.

Aracı normal bir şekilde çalıştırdım .

Çalıştıktan 1 2 saniye sonra araba sanki stop edecekmiş gibi oldu devir saati düştü ben stop etti zannettim ama araba geri kendiliğinden gaz verdi .

Sonra Normal Bir şekilde çalıştı..

Sonra 5 10 dk çalıştırdım. Stop ettim Sonra tekrar çalıştırdım stop ettim tekrar çalıştırdım bir problem olmadı.

Sonra tabi benim içime kurt düştü gece 4 te uyandım araç soğukken çalıştırmaya gittim yine bir problem olmadı .

Bunun sebebi nedir ?

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

2 Ay benzin almamak nası bi duygu acaba :) Haftada 13-14LT benzin alıyoruz..Yakıt ibresi daha yarının altına düşmüş değil :D

2 ay önce ; 50 liralık benzin aldım sonra Haftada 50 liralık hep gaz aldım :) LPG'li araba .. Benzini Sadece Çalıştırırken kullandığı için 2 aydır almadım çeyreğe anca inmiş :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

oda bi tercih tabi :) Bi önceki Focusta Benzin&LPG 2 depoda bir benzinide fullerdik nolur nolmaz :D Ama dizel gerçekten bize göreymiş 2 ayda 5bin km yol yaptık :D

Bu arada geçmiş olsun arızadan ötürü..

Arızada değilde benim pimpirikliğim :) Sağolasın..

Evet Bundan Sonra Bi Focus 2 TDCİ alırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.