Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Samsung 46D5500 Led TV

Önerilen Mesajlar

46D5500 aldım Abi; 2299 TL

Dün kurmuşlar akşam bir mkv denmesi yaptım Victoria's secret 2009 yılbaşı gösterisi vardı mkv söylemesi ayıp kızlar salonun ortasına geldi sanki :)

Ama ayarlarını henüz yapamadım akşam geç çıktım işten, boş bir vaktimde biraz bakıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok eleştirileri var ben şimdi havaya göre söylemiyorum ama :)

Tv 'yi her yıl değiştirmiyoruz sonuçda..aldın mı iyisi olsun rahatsız etmesin :D

200 hz lik kaliteli tv kanallarımız da yok buarada :D Bluray disk alan var mı ? o da yok :D yani gereksiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bendeki katalogta 2.879 yazıyor 13 mayısta biten ondan kardasın kardeşim birde media oynatıcılar ve biliyom yaco daha ii bilirde exerthal hard disk gibi hd oynatıcı 150-200 civarı film depolayıp ordanda seyredbilir..yada laptoptan bluray rip yada hd rip izleyip bunu kablosuz olarak televizyona yansıtmak diye bişiiler varda boss bilir onları...yani usb ye baglı kalmaman için...yanlız sinema hoparlör sistemi şart artık hiççççççç kaçma.........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bendeki katalogta 2.879 yazıyor 13 mayısta biten ondan kardasın kardeşim birde media oynatıcılar ve biliyom yaco daha ii bilirde exerthal hard disk gibi hd oynatıcı 150-200 civarı film depolayıp ordanda seyredbilir..yada laptoptan bluray rip yada hd rip izleyip bunu kablosuz olarak televizyona yansıtmak diye bişiiler varda boss bilir onları...yani usb ye baglı kalmaman için...yanlız sinema hoparlör sistemi şart artık hiççççççç kaçma.........

Abi evde philips in oldukça güçlü bir ses sistemi var; biz hiç tv sesi dinlemiyoruz tv nin sesi hep kapalı bizde.

Sadece geçtiğimiz cumartesiye özel bir günlük kampanya yaptı teknosa; bende gidip aldım sabah 8 de kuyruğa girerek.

Tv oldukça ince; yapısı çok zarif; sd görüntülerde bile performansı gayet güzel; ama dediğim gibi HD görüntüler mükemmel.

Herşey güzelde o kadar zarif tv ye o kumandayı nasıl dizayn etmişler inanılmaz, tam bir kütük.

konu uçtu yine :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boss silsin ya......hastayım ben naptıgımı biliyommu.....özür dileriz..affeder bizi...kardeşim çok güzel bir secim en uygununu yapmışın phılıpsse ok.dir...gerek yok...kumandalar evet çözmek için sabır istiyor aslında universal kumandalar var aydındıgım tüm aletleri tek remote...haaaaa cok önemli tekonsada var sana diyecektim....belkin akım düzenleyici fişşiz veya benzeri asla calıştırma derim günah voltaj korumalarından mtlaka koru....

boss kızma kızma..bitti tmm....:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pasa abim. Tüm cihazları yönetecek bir kumanda alabilirsin. Kumanda kütük biraz :)

Hiç gerek yok; ses sistemi ve tv nin sadece açma tuşuna basıyoruz; uydunun receiver'ı ile de yönetiyoruz normal zamanda.

film için ses sistemine dvd takıp cd ye geçince tv otomatik algılıyor kaynak değişimini sorun yok yani.

Önümüzdeki sene Allah nasip ederse HD paketli digiye geçmeyi düşünüyorum.

Bu arada tv için LAN adaptörü almak gerek direk ev ağına bağlanması için.

Yakup konuyu bölüyorum tv muhabbeti kısmından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.