Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracımın Kliması Arızalı Çıktı

Yücel Ipeker

Soru

Merhaba arkadaşlar umarım doğru başlık altında paylaşıyorumdur sorunumu.

Aracımı bayiden aldığımda hiç test etmedim plaka ruhsat çıkmadan kullanmadım

Teslim aldığım günün ertesi araç 192 km sinde klımayı açayım dedim ve açtığımla

Ekranda motor arızalı servis yazısı belirdi.Sonra yol yardımını aradım bana en yakın servise yönlendirdi.aracı makinaya bağladılar ve klima komprösör arızası tespit ettiler aracı lifte kaldırıp klima koprösörün kayısı çeviremediler kasnak sıkışması varmış parça deyişimi istediler otosandan geçtiğimiz hafta pazar günü siparişi verildi bana cevabı bugün geldi.Cevapta parçanın servise geldi takmak için bu ayın 26 sına randevu verdi.Ben zaten aldığım günden beri klimasıs araca biniyorum parçanın takılması için bana gün vermeleri mantıklımı sizce?Beklemelimiyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Peki parça geldi dediler bana iki hafta gün vermeleri normalmi sizce.

Neden diye sormadınız mı ? Servis'te zaman mı yok ? Randevu olarak dolu olabilirler, yaşadığınız problem hayatınızı etkiliyorsa söyleyin yakın tarihe çekmeye çalışsınlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Neden diye sormadınız mı ? Servis'te zaman mı yok ? Randevu olarak dolu olabilirler, yaşadığınız problem hayatınızı etkiliyorsa söyleyin yakın tarihe çekmeye çalışsınlar..

Benim anlatmak istediğim kliması bozuk sıfır bir aracı bana satmaları bilmiyorum farkındalarmıydı yoksa benim şansımmı ve bunu telafi etmelerindeki süreyi uzatmalarıdır başka bir sıkıntısı yok. Yakup bey söylemek istediğim buydu ayrıca cevaplarınız içinde teşekür etmek isterim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim anlatmak istediğim kliması bozuk sıfır bir aracı bana satmaları bilmiyorum farkındalarmıydı yoksa benim şansımmı ve bunu telafi etmelerindeki süreyi uzatmalarıdır başka bir sıkıntısı yok. Yakup bey söylemek istediğim buydu ayrıca cevaplarınız içinde teşekür etmek isterim.

Bence zorlamalisiniz ben başlarinin etini yerdim sizi mahkemeye vericem ayipli urun bu diye ben olsam dire otosani arar sikayette bulunurdum yaz bitimine mi tarih verilir falan diyin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kötü bir talihsizlik.

Ancak iyi tarafından bakmak lazım.

Göğüs sökülecek bir arıza olsaydı iste ozaman kötü hissedecektiniz.

Kasnak değişmesi ile sorun giderilecek gibi duruyor.

Kafanıza takmayın arabanızdan soğutmayın kendinizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence zorlamalisiniz ben başlarinin etini yerdim sizi mahkemeye vericem ayipli urun bu diye ben olsam dire otosani arar sikayette bulunurdum yaz bitimine mi tarih verilir falan diyin

İlk zamanlar bende öyle düşünüyordum ama çok ilgilendiler bu konuyla nerdeyse başta bayii olsun otasan parça getırilmesi olsun nerdeyse seferber oldular bana karşı mahçup oldular bende duyarsız kalamadığım için iki hafta beklemiş oldum.İki hafta sonraya randevu vermeleri canımı sıkan yarın arayıp günü öne almalarını isteğeceyim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kötü bir talihsizlik.

Ancak iyi tarafından bakmak lazım.

Göğüs sökülecek bir arıza olsaydı iste ozaman kötü hissedecektiniz.

Kasnak değişmesi ile sorun giderilecek gibi duruyor.

Kafanıza takmayın arabanızdan soğutmayın kendinizi.

Haklısınız nede olsa makina daha kötüsüde olabilirdi buna şükür diyelim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nasıl farkına varsın servis ? Garanti neden var diye düşünelim...

Sorun giderildiği sürece sorunsuzca devam edebiliriz diye düşünüyorum..

Parça geldi ama bekletiyor dediniz bende ona göre soru sordum ? Cevabını alamadım..Herneyse..Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.