Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tazyikli Su Ile Plastiklerin Zarar Görmesi...

Veli Tiryakioğlu

Soru

arkadaşlar , hafta sonu antalyaya tatile gittim. gidiş geliş süresince çok rahat bir yolculuk yaptım. geldikten sonra arabamı yıkatayım dedim. yıkamacı tazyikli suyu yakın tutunca kaportaya , kaportadan yansıyan su plastik parçalara zarar verdi. hemen yıkmasını bırakmasını söyledim. ilk defa böyle bişey başıma geldi. bu kadar hafif bir parça kullanmışlar. şimdi parçaları değiştircez tabi. allahtan kolay çıkıp takılabilen parçalar olduğunu düşünüyorum.ne önerirsiniz.bu parçaları bulabilirmiyim. fiyatları ne kadardır. üstadlara soruyorum...fotoları ekliyorum. arkadaşlar dikkat etsinler.

post-2085-0-36567400-1344367729_thumb.jp

post-2085-0-74493500-1344367739_thumb.jp

post-2085-0-76857100-1344367746_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim arabada hic boyle birsey yok bazen kendim yikarim hic dikkat etmeden yikarim plakada bile sinekler ciksin diye dibinden tutarim . Focus 2 de boyle sorun yasayan varmi?

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynanin arkasinda ki ucgen parca bizim arabalarda da var ordada cizik olusmus orayi soruyorum. Hic sertmi yumusakmi kontrol etmedim. Yumusak plastik sert plastige gore daha nazik olur arabanin disina her turlu cisim carpiyor bence sert plastik kullanmak daha mantikli.Sadece dis taraftan bahsediyorum tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynanin arkasinda ki ucgen parca bizim arabalarda da var ordada cizik olusmus orayi soruyorum. Hic sertmi yumusakmi kontrol etmedim. Yumusak plastik sert plastige gore daha nazik olur arabanin disina her turlu cisim carpiyor bence sert plastik kullanmak daha mantikli.Sadece dis taraftan bahsediyorum tabi :D

Orası aynı evet onda bir çizik olmuyor zaten. Sert orası.

Cihan ben maaliyet olarak diyorum.. Ayrıca yumuşak derken öyle hamur gibi degil :) yarın bir f3 elle :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

balksz1hv.jpg

Sanırım bahsi geçen üçgen parça bu?

evet üçgen dediğim parça bu , fiyatına 250 tl dediler.dalga geçtiler sanırım.yolda bulsam almam.ilginç değil mi.allahın plastik parçası.fordun parçasının bu kadar pahalı olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İsi bilenler icin ilginç degil. Parça fiyatı diye halk dilinde dolaşan sey bu tür parçalar degil bunu karıştırmamakta fayda var yalnız.

Yakup bey , servisteki elemana sordum , gerçekten şuanda parçaları çok pahalı, 1-2 yıla kadar parça fiyatlarının düşeceğini ifade etti, yeni çıkan araçların parçalarının pahalı olduğunu söyledi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey , servisteki elemana sordum , gerçekten şuanda parçaları çok pahalı, 1-2 yıla kadar parça fiyatlarının düşeceğini ifade etti, yeni çıkan araçların parçalarının pahalı olduğunu söyledi....

Bu her marka model icin mantıklı olan sey zaten. Ama boyle komik gözüken parçalar asla 20 lira olmaz maksimum 150 olur siz yine pahalı diyeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bugün servisi aradım. parça ile ilgili fiyat araştırması yaptım. yok böyle bişey arkadaşlar. aynanın arkasındaki plastik üçgen parçanın fiyatı 250 tl mış. oha demekten kendimi alamadım. herhalde altından olsa o fiyatı etmeyeceğini düşünüyorum. cam kenarındaki cam çitasının fiyatını bile bilmiyorlar. böyle yedek bir parça henüz sistemde görünmüyormuş. herhalde dedim o parça 1000 tl vardır.yani bmw , mercedes de bile bu parçaların bu kadar pahalı olmayacağını düşünüyorum arkadaşlar . siz ne düşünüyorsunuz....

Cam citasi 3000 tl.. Siz iyiniyetli tahmin etmissiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 ayrı servisten sormuştum yaklaşık 2 ay önce Ankara'da.. Fiyat veremeyen serviste bir sıkıntı olsa gerek...

Alperen abi o çıtadan bahsetmiyoruz ama biz..

Ön camın 2 yanındaki plastik parçadan bahsediyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.