Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Kalkis Problemi

ilker baysal

Soru

Oncelikle selamlar araniza yeni katildim daha dogrusu 2007 modelmodel trend cvt sanzimanli dizel focus aldim.arabam 70000 km de herhangi bir sorunu yok ama kalkista 3 -5 saniye gaza basmama ragmen zor hareket ediyor ve simsiyah duman atiyor.fakat kalktiktan sonra cekisinde hicbir problem yok cekisi cok guzel sizce problemi nedir,simdiden tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

109luklar içinde böyle mi?

Şöyle söyliyim bende öyle biliyorum ama virajlı dağ yollarında çok yavaşlayınca (devir ve hıza bakmadım) 1. vitese almadan yürümüyor CMAX, annem bile arkadan 1e al oğlum dedi :D

Ozan söylediğin ayrı durum bu ayrı. Tabi ki o durumda; her benzer araç 1.vites ister. Sorun yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar tekrardan merhaba :)

Benim cilem bitmedi,gecen hafta izmire giderken yolda kaldim zar zor Allahtan izmire kadar arabayi goturebildim.yine ayni sekilde felaket bir siyah duman ve cekisten dusme yasadim.izmir otokoc servisine goturdum turbo hortumu patlamis tabi bunu agustos da degistirdikleri icin garantiden hallettiler ama bunun sebebinin turbo selenoid valfinden kaynaklandigini soyleyip o parcayi ucretli degistirdiler ve yine 460 tl fatura cikardilar.Benim cilem bitmicek heralde artik arabayi kullanmaya korkuyorum heran birsey patlayabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugun arabamin oldugunu teslim alabilecegimi soylediler fakat 800 gibi bir masraf ciktigini belirtiler.turbonun garantiden degistigini fakat yag,yag filtresi ve birkac hortumun ucretiden benden alacaklarini soylediler ne yapmaliyim .

hic para mara verme ne alak 800 tl cok para
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.