Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'e Park Sensörü

Alparslan Kaplan

Soru

Merhaba

F3' ümüz geldi park sensörü almak istiyorum

Acaba Dizellerdeki arka park sensörünü alsak ve taktırsak yada çıkmasını bulsak modülü ile birlikte

Sony nin ekranında grafik olarak görebilirmiyim yada Bosch Park Pilot URF 7 adşı bir ürün var

çoğu kaliteli markanın standart olarak araçlarına taktığı model bunumu alsam

Nedersiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Reklamı amma abartmışlar,Park sensörsüz aracta park ederken kapıyı açiyor arkaya bakıyor yok kafayı çıkariyo camdan :D

Hakkaten ya sanki otomatik park ettirme montajı takıyo.Bizim burada tamirci çırakları o adamdan çabuk takarlar valla :)

önceki arabamda 60 liraya takmıştım 4 sene sorunsuz kullandım.Alt tarafı park sensörü adamlar videoda amma abartmış peh

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2003 te babam elegance e 200 mercedes aldı tabi arabada o zaman için yok yok ilk park sensörünü onda görmüştüm hayatımda.Bir gün babam dükkanda yok arabayı çekmemiz gerekti hemen aldım anahtarı bindim arabaya yanımdada kuzen arkamda bir kamyon var ben geri geri gidiyom nasıl olsa park sensörü var dıııııt deyince dururum diye geri geri gidiyorum ama olması gerekenden biraz hızlı gidiyormuşum önce gümmmm ardından da dıııııt sesini duymuştum :)

O zaman öğrenmiştim sensörlerin hassas aletler olup çok az hızlarda işe yaradığını :)

Tabi birde sonrası var babam akşam arabaya binerken bak ya şerefsizler arka tarafı sürtmüşler yanaşırken deyince ben vay şerefsizler bulayım mı baba kim yaptıysa kesin bizim kargoculardır falan demiştim :) sonrasında pederden sağlam küfür yemiştim :) Bi pasta cila ile hallettikte bari peder unuttu gitti :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.