Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Uyarı Lambası Hakkında

Murat K.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Focus GarajıFocus III" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu bir sorun degil bende cok karsilasiyorum mesela 2. Viteste viraja girerken gaza biraz bastigimda patinaja kaliyor arac o yuzden o isareti yakiyor farkettiysen yanip sonme olur hep surekli yanmaz ama suan farkettim sen dururken bu isik yaniyor :D onu bilemicem ama cekis kontrolu kapamissindir dicem ama onun isigi farkli ayni isaret altinda Off yaziyor. Ya fotoyu patinaja kalinca cektin iyi bir refleksle yada durdugun halde yaniyor eger 2.siyse sorun var demektir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorun var normalde altında OFF yazması lazım(gene de tam emin değilim kullanma kılavuzundan teyit etmek gerek), ESP veya onunla ilgili sistem hatalarında sürekli yanıyor. Şu an ESP, ASR, ABS hepsi devre dışı sanırım. En kısa sürede yetkili servise gidin. Telefon görüşmesine aldanmayın yanlış anlamışlardır büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Devir yuksek evet lpg kiti devreye gec girdigi icin biraz gaz verdim bostayken devreye girsin diye araba hareket halinde degili
bende Mardin'de bu devire ulaşacak yol nerde var dıyordum :) bende yarın gidecem servise ledlerde sorun var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.