Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vestel Smart-Led Tv

Önerilen Mesajlar

Yaklaşık 6-7 ay kadar önce almış olduğum Vestel Smart-Led TV mde iki kez ekran değişimi yapıldı. Şu an tv ilk açılış süresinde oldukla uzun bir beklemenin ardından açılıyor. Sesler geliyor ancak görüntü için 1 dk kadar beklemek gerekiyor. TV den hiç mi hiç memnun değilim. Bir anlık gafletle iki arkadaş birbirimizin gazına gelerek almış bulunduk. Televizyon aynı arızayı (ekran değişimi gerektirecek bir arıza) ya da farklı farklı 5 kez arıza yaparsa ürünün parasını iade alabilir miyim acaba?

Not: Bir Vestel Smart-Led TV ye 1850,00 TL vermiş birisi olarak bu soruyu soruyorum. 1850,00 TL ye şimdi harkulade TV ler alabilirim. Tabi paramın iadesini alabilirsem. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işyerinde arkadaş nokia N8 cep telefonunda sorun yaşadır bir yıl içinde aynı sorundan 4 kez servise verdi her seferinde aynı arızayı yazdırdı.

Bu belgelerle tüketici hakem heyetine başvurdu; dün sonuçlandı parasını iade alıyor şimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun hakkaten çok can sıkıcı bir durum..Hoş vakit geçirmek için aldığın TV sıkıntı yaratsın.....Soruna gelince adliyede olan sensin hani sen hepimizden daha yakınsın şimdi nedesek senin en az erişebileceğin bilgi kadar olur gibime geliyor.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede mutlaka geri alırsın paranı.

Ben ayakkabı satıyorum kanunen ayakkabıya bir şey olduğu zaman diyelimki ayakkabının tabanı açıldı ben o ayakkabıyı alıp ilk seferde tamirini yapmak zorundayım

Ama aynı ayakkabı 4 ay içinde 2. sefer aynı yerden ve aynı şekilde patlar ise ya değişim yada para iadesi yapmak zorundayım(bırak 3 ü 4 ü 5 i)

Elektroniktede aynı kuralın garanti müddeti içinde geçerli olduğunu biliyorum.

Hatta garantisi biten ürünlerin faturalarını ve garanti belgelerini atmayın çünki elektronikte aldığınız bir ürünün garantisi bitse bile bir parçası arızalandığında o parçayı parası ve masrafı dahilinde değiştirmek istediğinizde eğer fabrika artık o parçanın üretimini yapmıyor ve size temin edemiyorsa o parçanın parasını alıp o modelin o zamanki modeli ne ise onun yenisini vermek zorundadır.Tüm elektronik ürünlerde üretici 10 sene parça temini sağlamak zorundadır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prensip olarak evime hayatım boyunca Arçelik, Beko ve Vestel sokmayacağıma yemin etmiştim.Hala da yeminimi bozmadım.Bekarken baba ocağında bu markalar ile çok sıkıntılar yaşadık.

Mutlaka geri alman lazım paranı.Ben komple yavaş yavaş Samsung' a çeviriyorum eşyaları.Sadece müzik setim Technics..ve telefonum HTC o kadar.Onun dışında TV, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesini hep Samsung' a çevirdim.Oldukça memnunum.

Özellikle Vestel' den hep uzak dururum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben komple yavaş yavaş Samsung' a çeviriyorum eşyaları.

Geçen gün hanımla bi teknoloji marketi geziyoruz samsung un çamaşır makinesini gördük.hanım dediki aa samsung çamaşır makineside yapmış nısıldır acaba dedi bende ona cevaben.Samsung bırak çamaşır makinesini ortalık yere sı.sa onu bile alırım demiştim baya bir gülmüştük :)

İşin bir de şu gerçeği var çok vesteli falan bende tavsiye etmem fakat ben 2005 senesinde bekar evime arçelik çamaşır makinası almıştım.Çok hor kullanmama rağmen şu an evliyim ve hala daha çok iyi bir şekilde kullanıyorum.Bence arçelikte sadece beyaz eşyada sıkıntı yok.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vestel'in farklı satış taktiği var kalitesi üründen ürüne değişiyor ben marka olarak vestel'i takdir ediyorum..Bazı konularda iyiler..

Bir marka her işi el atıyorsun hepsinden hayır beklemek hata olur (samsung gibi :zha: Sony gibi, gibi gibi )

Her işin uzmanını tercih edeceksin paran varsa :) Paran olduğu halde Ford alıyorsan gülerler, aynen bu şekil gidip merco bmw alacaksın.. kapişş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yazdığım şekilde olduğunu hatırlıyorum ama (1 yıl içinde 3 kez aynı arıza, 5 kez farklı arızalar) sizinde fikirlerinizi almak istedim açıkcası ve Vestel Smart-Led tv almak isteyen varsa fikirlerimi alabilirler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prensip olarak evime hayatım boyunca Arçelik, Beko ve Vestel sokmayacağıma yemin etmiştim.Hala da yeminimi bozmadım.Bekarken baba ocağında bu markalar ile çok sıkıntılar yaşadık.

Mutlaka geri alman lazım paranı.Ben komple yavaş yavaş Samsung' a çeviriyorum eşyaları.Sadece müzik setim Technics..ve telefonum HTC o kadar.Onun dışında TV, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesini hep Samsung' a çevirdim.Oldukça memnunum.

Özellikle Vestel' den hep uzak dururum.

Yine bu konuyla alakalı bir arkadaşımla fikir alışverişinde bulunuyordum.

Arkadaşım dedi ki, "bundan 6-7 yıl önce bir çamaşır makinesi aldım Vestel'den. Bayağı eskidi, oldukça sesli çalışıyordu, vs. vs. Geçen gün tamamen iflas etti. Makine mi alsak falan diye bakınıyorum ama para da yok, neyse servisi çağırayım da iyi kötü birazdaha idare edelim. Servis geldi. Makineye baktılar, falan filan... Makine ilk üretildiği yıllarda sorunlu bir ürünmüş ve üretimini Vestel bu sorun yüzünden durdurmuş. Aradılar bir gün, durumu izah ettiler, size yeni makine vereceğiz dediler." diyor. Tabi şaşırıp kalmış, adamlar gelmiş arkadaşa sıfır makinayı, garantisini vs tak koymuşlar kapısına. :D Bu da üste bir miktar daha fark verip daha üstün bir makine almış.

Aslında Vestel Müşteri memnuniyetini kesinlikle göz ardı etmiyor, hatta belkide bu konuda en hassas davranan marka. Ama işte sorun bizi buldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bu iphone cuların samsung u çekememeleri arkadaş her fırsatta saldırıyorlar. :) kabullenememek ve çekememek olsa gerek.Ağustos 15 te galaxy note 2 çıkıyor şimdiden reklamına başlıyım :)

Banane yaw,android varsa at çöpe direkt!

Çekemek gibi bişey değil bu, merco'ya biniyorum ben sen hala tutturmuşsun ford ford diye..tenüzül dahi etmemek gerekir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.