Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko için şirket önerisi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

sevgili ADMİNİM yeni konu açamadım ileti yazılamıyordu:)))

kasko hangi şirket???

13.05.2011 arabam kaskosu koç alianz hasarsızlık indirimi sonrası F-Kasko bedeli 1.023 tl. (200 tl.si hediye çeki) otokoç acentası avantajı ve orijinal cam değiştirme,mini onarım (auto king yok) serviste belirli bir limitte 1.000 tl. ekpertiz beklemeden onarım....saglık hayat v.b. dahil....

ak sigorta 721 tl. mini onarım (auto king var) cam değiştirme anlaşmalı servislerde sizce hangisini yaptırmalıyım...help me.......

forumdaki arkadaşlarımız da görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim....sizlerin önerileri önemli çünkü....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz Ankara Sigortaya yaptırdık kaskomuzu Senede 5 mini onarım sınırsız cam değişimi vs. var ful kaskolu Bizim 2004 model Cmax 1.200 tlye yapıldı. Dayımgilin 2011 model Focus 600 tl ye oda full.

Mini onarımda auto king ile anlaşması bitmiş. Oto ellit diye bi yer bakıyor ufak bir boya işlemi yaptırdık memnun kaldık. Ankarada yetkili ford servisi olarak Başer ve otokoç ile anlaşması var.

http://www.ankarasigorta.com.tr/Default.aspx?id=12

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bana 1600-1700 fiyat çıkarırken diğer firmalar ankara sigortayla tanıştım daha doğrusu bi amcayla tanıştım emekli olmuş acenta açmış bayi indirimi merkez indirimi felan yaptı sağolsun.

Yedek anahtarı kaybetmiştim başerde 1 günde hallettiler. Hızlı işliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim ben genelde hep eski otomobiller kullandığım için hiç kasko yaptırmadım şimdiye kadar.

F2 yi alınca kasko ihtiyacım gelişti. Çok yakın bir arkadaşım exper. Ona danıştım onların anlaşmalı yerlerinden fiyatlar aldık. Ankara Sigorta ve Ak sigorta verdi en uygun fiyatı. Otokoçun ak sigorta ile anlaşması olduğundan Ak sigortayı tercih ettim. 1781 tl di bedeli arkadaşın araya girmesiyle 1499tl/12 ye tamam dediler.

senede 5 mini onarım veya 1 büyük onarım ( 2 si aynı anda değil ya 5 küçük ya 1 büyük olacak) + 3 kez cam kırılması kasko hasarsızlık indirimini bozmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla şehir dışınada yapılabiliyor. Bundan önce kaskomuz dubai sigortaydı orduda bi arkadaşın tanıdığına yaptırmıştık. Ödemeyi kredi kartıyla yapmıştım.

Bu hafta içi büyük ihtimal o tarafa gitcem sizin için uğrayıp sorayım eğer oluyosa telefonunu felan alayım siz bi görüşün fiyat alın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler ogüncüm bende işte allianzlamı devam etsem yani servis ve acenta aynı 100 tl farkediyor ak sigortayla 200 hediye cekini düşünce eren ankara dedi cumaya kadar oluşturucam fiyatı...seninki bayagı yüksekmiş sanırım araba yaşlandıkça yükseliyor ama yinede yüksek çok seninki...2010 tit tcdi için 1354 en son ödediğim..allianzs....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler ogüncüm bende işte allianzlamı devam etsem yani servis ve acenta aynı 100 tl farkediyor ak sigortayla 200 hediye cekini düşünce eren ankara dedi cumaya kadar oluşturucam fiyatı...seninki bayagı yüksekmiş sanırım araba yaşlandıkça yükseliyor ama yinede yüksek çok seninki...2010 tit tcdi için 1354 en son ödediğim..allianzs....

Sana özel bu sefer 1234 yapmışlar :smiley2k::kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.