Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2. Dizel Focus Için Fiyat Önerisi

Mehmet Emirza Kasap

Önerilen Mesajlar

İşte tamda isteğimiz araç buydu fakat,Bulduklarımız ya hasarlı yada değişeni bilmemnesi vardı...f3'den daha çok sevdiğim araç varsa budur bence..

Kerem bazen düşünüyorum bu aracı alsak 26.500 TL ya fiyatı ? Ben arkadaşlara 30 a aldım desem kimse aksini söyleyemez ki 30 a da çok rahat satarım.Satmayı geçtik bu kazalı araçların bu kadar fiyatı düşük olma sebebini anlamıyorum sonuçta yapılıyor yenisiyle değişiyor. Tabi orjinali tutmaz ama 26.500 e şu aracı alsak 150KMH yi geçmedikçe ses , yolda sağa sola çekme gibi sorunlar yaratmaz heralde:Şehir içinde binmek için bence fiyatı çok güzel sonuçta bi 2009 clio fiyatında ? senin fikrin nedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun çıkarmayacağını bilsem bu fiyata son sahibi olmayı kabul ederim ^_^ Şaka bi yana bizde artık satıp benzinli araca dönmeyi planlıyoruz da onunda yok benzin al yok gaz al :blink:

Dizel forever :) Ama 1.6 Tit Focus 2,5 kim hayır derki ?...Mehmet bey şöyle bişey düşünmez misiniz ? Şahsen ben düşünüyorum bundan LİNK

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bunu dusunurum ama satılmıs olabilir..Yine bi arayıp plaka alayım gerci kaza yok diyor ama bakalım.

Arayacaktım ki benzinli :( Temiz bir dizel bulmak zor zanaat sanırım.

Mehmet Emirza Kasap tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

düzgün bi focus 2 olsun istiyosanız 2006-2007 üstü 30 un üstüne çıkmanız gerekiyor ki verdiğiniz km aralığı çok düşük yani 100.000 Km altı genelde tok satıcıdır.

Aracın bakımları düzgün yapıldıkdan sonra 150.000 olsada çok sorun değil fakat eskime payı yüzünden sorun çıkarmaya başlayacaktır.Buda sorunları beraberinde getirir.

Limitiniz 27.000 TL civarı ise 150.000km ghia temiz veya 100.000 km civarı trend x paket bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.