Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tavan Kaplama

Önerilen Mesajlar

Beyaz focus için belki fikir verici olabilir.

ziBUSPg.jpg

Yanlız uygulama gerçekten basit değil.Malzeme çok kaliteli değilse kaplamak çok sıkıntılı.Ben biraz ucuza getiriyim dedim pişman oldum.

2 Çeşit malzeme vardı markasına bakmadım bile ikisindende 5 cm lik parça kestik.Kalınlıkları aynıydı fakat kaliteli ve pahalı olan çekiştirdikçe lastik gibi uzuyordu diğerinde esneme payı çok azdı.Ben nasıl olsa söküp atarım hevesimi alıyım yeter dedim.Ucuz olandan yaptırdım.Ama adamlara ben acıdım valla öldüler yapana kadar ki günde en az 6-7 araç kaplıyorlar.Bu yüzden kaplama konusunda çok deneyimli değilseniz kolay ben yaparım diye işe girmeyin. Malzemeyide çöpe atarsınız canınız sıkılır.İşini iyi yapan bir yere gitmenizde fayda var.

Kendim yapmayı düşünmüyorum zaten hocam. Bu işte uzman bir arkadaşa kaplatacam.

Sizden zahmet olmazsa bir şey rica etsem; aracınızın profilden ve arkadan üstü de gözükecek şekilde 2 adet daha fotosunu paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendim yapmayı düşünmüyorum zaten hocam. Bu işte uzman bir arkadaşa kaplatacam.

Sizden zahmet olmazsa bir şey rica etsem; aracınızın profilden ve arkadan üstü de gözükecek şekilde 2 adet daha fotosunu paylaşabilir misiniz?

Bu başlık işe yarayabilir belki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.