Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3D Film Izleme Yolları

Önerilen Mesajlar

Ben göstermez demedim, izleyemezsiniz dedim. Ve bütün televizyonları dahil etmedim. Eğer ki sessiz 3D film izlerim diyorsanız elbette izleyebilirsiniz...

biliyorum....sessiz 3 d niyeymiş ki...ordan 3 d seyrederim...ses dosyasınıda başka bir aletten indirip veriirim aynı anda ses ve görüntüyü izlemiş olurum...bu kadar basit ha dandik bir lg TV marka o zaten göstermez hiçbirşeyi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biliyorum....sessiz 3 d niyeymiş ki...ordan 3 d seyrederim...ses dosyasınıda başka bir aletten indirip veriirim aynı anda ses ve görüntüyü izlemiş olurum...bu kadar basit ha dandik bir lg TV marka o zaten göstermez hiçbirşeyi...

Daha basiti var; DTS formatını destekleyen bir media player alırsınız,TV'nize bağlarsınız, harici belleğinizi de media player'a bağlarsınız ve filmlerinizi izlersiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon Emre kardeş niye DTS ye taktık biz..5.1 bulsun onu indirsin..convert etsin..yani her filim dts formatında degil zaten...kısaca hamama giren terler gitsin alsın heray 50 tl...indirimleri takip etsin...alsın..onumu düşüncem....benim birsürü koleksiyonum oldu öyle...araba forumu öncesi elektronik manyagı idim...ne güzel bu sene eşim mesela ben yokken hepsini seyretti birsürü salak şey seyredecegine..keza herbayram bir diziyi alırdık starwars falan mesela geceleri seyredrdik cünkü büyük ekranda herseyredişte mutlaka başka bir ayrıntıyı yakalarsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elimde araç için alıp da kullanmadığım bir cihaz var,kutusunda duruyor denemek isterseniz yollayabilirim,aşağıdaki linkten inceleyin.Kullanırsınız hevesinizi alında geri yollarsınız.

http://www.teknolog....edia-hd-vision/

Belen Yalçın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar elimde sony KDL-40EX720 Sony Bravia Led Tv ve Ps3 var,orjinal 3d film alırsam ps3 den oynatabilecegimi biliyorum fakat bu bayağa bi tuzlu yöntem zira orginal film 80 tl civarında(beni aşar),alternatif yöntem olarak usb yada harici harddiski tv ye bağlayıp kayıtlı 3D film izliyebilirmiyim bilgisi olan veya deneyen varmı?

Alper abi torrent olarak 3D film indiriceksin ekran tam ortadan ikiye bolunmus sekilde goruntu alicaksin sonra tvnin 3D menusunden ortadan ikiye bolunmus ayni 2 goruntuyu seciceksin (en azindan LGde boyle) sonra tv bu 2 parca goruntuyu birlestirerek sana 3D goruntu vericek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar elimde sony KDL-40EX720 Sony Bravia Led Tv ve Ps3 var,orjinal 3d film alırsam ps3 den oynatabilecegimi biliyorum fakat bu bayağa bi tuzlu yöntem zira orginal film 80 tl civarında(beni aşar),alternatif yöntem olarak usb yada harici harddiski tv ye bağlayıp kayıtlı 3D film izliyebilirmiyim bilgisi olan veya deneyen varmı?

televizyonunda 3d desteği varsa , ve 3d film indirirsen izlerin ... Ama şöyle bir sıkıntı oluyor ... Mesela media playerın var ... WD'nin ; onunla 3d film izlerken altyazı şaşırıyor , 2 parça filan çıkıyor ... Direk televizyonun mkv. dosya sistemi tanıyorsa , bir harddisk vasıtası ila seyredince problem olmuyor altyazılarda ... En azıdan bende samsung smart tv var , çok rahat internetten 3d film indirip , normal altyazısınıda açabiliyorum ... Aynı şeyi media playerlarla yapamıyorsun ( westel dgital media player ile ) ... Playstation da orjinal film açarsan ancak ... Paza harcarım ben korsana hayır diyebiliyorsan öyle seyret , yok ben indernetten mkv. 3d film indireceğim dersen ; altyazı problemi yaşayabilirsin ... ya 3d altyazı bulacaksın , yada tv'in akıllı olacak ; media playera gereksinim duymadan mkv. filmleri açabilecek , ve 3d olmayan altyazıyı 2 parçaya bölemeden açabilecek , bir denemen lazım...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper abi torrent olarak 3D film indiriceksin ekran tam ortadan ikiye bolunmus sekilde goruntu alicaksin sonra tvnin 3D menusunden ortadan ikiye bolunmus ayni 2 goruntuyu seciceksin (en azindan LGde boyle) sonra tv bu 2 parca goruntuyu birlestirerek sana 3D goruntu vericek

Teşekkürler Sabri artık deneme yanılma yoluyla sonuca ulaşacaz öyle gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

televizyonunda 3d desteği varsa , ve 3d film indirirsen izlerin ... Ama şöyle bir sıkıntı oluyor ... Mesela media playerın var ... WD'nin ; onunla 3d film izlerken altyazı şaşırıyor , 2 parça filan çıkıyor ... Direk televizyonun mkv. dosya sistemi tanıyorsa , bir harddisk vasıtası ila seyredince problem olmuyor altyazılarda ... En azıdan bende samsung smart tv var , çok rahat internetten 3d film indirip , normal altyazısınıda açabiliyorum ... Aynı şeyi media playerlarla yapamıyorsun ( westel dgital media player ile ) ... Playstation da orjinal film açarsan ancak ... Paza harcarım ben korsana hayır diyebiliyorsan öyle seyret , yok ben indernetten mkv. 3d film indireceğim dersen ; altyazı problemi yaşayabilirsin ... ya 3d altyazı bulacaksın , yada tv'in akıllı olacak ; media playera gereksinim duymadan mkv. filmleri açabilecek , ve 3d olmayan altyazıyı 2 parçaya bölemeden açabilecek , bir denemen lazım...

Teşekkürler Tolga abi,bayağa aydınlatıcı oldu benim için tavsiyen aklımda,orginal film olsun bende o şekilde izleyim isterim ama aydan 4 film izlesen 320tl yi buluyoki bu rakamları film için ayırabilcek durumda değilim,elimde televizyon var ve kafaya koydum izlemek istiyorum 3d film oyüzden uğraşıyorum.Bu arada bu 3d film izleme işini tv den ibaret olduğunu düşünerek bodoslama atlamıştım fakat öyle değilmiş işin içine girince anladım tv si ,bluray 3d oynatıcısı,gözlüğü falan derken astarı yüzünü geçiyormuş ve film fiyatlarıda cabası,geç farkına vardık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Oluşturulan Mesaj

Bu konu bir moderatör tarafından kapatıldı.

Neden:

Konu sahibi istegi üzerine kapatılmıştır. Klonu yerine kişisel cevaplarınızı özel mesaj ile iletmenizi tavsiye ediyorum. Konuyu dağıtmama dileğiyle . Teşekkürler

Eğer bu eylemi kabul etmiyorsanız; bu yazıyı rapor edin, bir moderatör veya yönetici bunu yeniden kontrol edecektir.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.