Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3D Film Izleme Yolları

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar elimde sony KDL-40EX720 Sony Bravia Led Tv ve Ps3 var,orjinal 3d film alırsam ps3 den oynatabilecegimi biliyorum fakat bu bayağa bi tuzlu yöntem zira orginal film 80 tl civarında(beni aşar),alternatif yöntem olarak usb yada harici harddiski tv ye bağlayıp kayıtlı 3D film izliyebilirmiyim bilgisi olan veya deneyen varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz garibiz 3d tv alırız 3d film almayız..ps3 alırız orijinal oyun almayız...ozaman 2d den 3 d convert yap görüntüyü bedava izle herşeyi... :kıhkıh:

eskiden cine5 şifresini amuda kalkıp izleyerek çözmüş bir nesiliz, 3d neymiş...

nostalji:

ısssırııjjjj, ussuruusjjj, ıssrrşşşjj sesi ve karıncaların istila ettiği ekran..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz garibiz 3d tv alırız 3d film almayız..ps3 alırız orijinal oyun almayız...ozaman 2d den 3 d convert yap görüntüyü bedava izle herşeyi... :kıhkıh:

Bazı konularda saftiriğiz, 3d tvim var daha bi kez bile kullanmadım 3d özelliğini :kızgın:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi demek istediğini anlıyorum haklılık payın var tamam,3000 tl verip tv ve ps3 aldım çok dokunmadı,ama 2 saatlik film 80 tl olunca alternatife yöneliyoruz malesef yapcak bişey yok bu arada yapmaya çalıştığım şeyin özünde mp3 indirmekten farkı yok.Mp3 ne kadar masumsa buda okadar masum yada yanlış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternetten 3 boyutlu olarak indirisen izlersin (yasal olmasada :) )

İnternetten indirip harici hard disk e atarsın onuda ps3 e bağlayıp izlersin gibime geliyor

Orginal olmayan ürünlerde ps 3 kullanılmıyor abi,hardiski ps3 bağlamak mümkünmü acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.