Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3D Film Izleme Yolları

Önerilen Mesajlar

3D filmlerin çoğunda DTS ses formatı oluyor. Televizyonların geneli DTS formatını desteklemedikleri için ayrı bir media player'a ihtiyaç duyabilirsiniz. (Televizyonunuz destekliyor mu bilmiyorum)

Bu yüzden illa ki TV'den direk USB bağlantısı ise izlemek istiyorum diyorsanız DTS ses formatı olmayan filmleri tercih etmelisiniz.

PS3 için zamanında ufak bir araştırma yapmıştım : PS3'ler sanırım NTFS dosya sistemini desteklemiyor, ve de 4 Gb üzeri dosyaları okumakta sorun yaratabiliyor. Eğer ki böyle ise harici cihazlar ile izlemek biraz zor olabilir.

ekleme : PS3 sahibi iseniz bir 3d film indirip (tercihen DTS formatlı) denerseniz, ve tecrübelerinizi buradan paylaşırsanız benim gibi PS3 düşünenler için çok yardımcı olursunuz.. :)

Emre YAKUT tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3D filmlerin çoğunda DTS ses formatı oluyor. Televizyonların geneli DTS formatını desteklemedikleri için ayrı bir media player'a ihtiyaç duyabilirsiniz. (Televizyonunuz destekliyor mu bilmiyorum)

Bu yüzden illa ki TV'den direk USB bağlantısı ise izlemek istiyorum diyorsanız DTS ses formatı olmayan filmleri tercih etmelisiniz.

PS3 için zamanında ufak bir araştırma yapmıştım : PS3'ler sanırım NTFS dosya sistemini desteklemiyor, ve de 4 Gb üzeri dosyaları okumakta sorun yaratabiliyor. Eğer ki böyle ise harici cihazlar ile izlemek biraz zor olabilir.

ekleme : PS3 sahibi iseniz bir 3d film indirip (tercihen DTS formatlı) denerseniz, ve tecrübelerinizi buradan paylaşırsanız benim gibi PS3 düşünenler için çok yardımcı olursunuz.. :)

Bilgi için teşekkürler,bu arada ps3 var ve ps3 le ilgili bildiğim tekşey orginal 3d film oynatabildiği geri kalanıyla ilgili bilgimde tecrübemde yok,eğer beceripte izleyebilirsem 3d film buradan aktarırım yolunu,yordamını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle niyetlensem torrentten çekerim hdd'den izlerim :P tavsiyedir...

Ben okadarını becerebilirmiyim pek bilmiyorum,aklımda olan usb yada harici harddisk alıp film yükletmek,ama bundada olup olmıyacağını garantisi varmı onu anlamaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben okadarını becerebilirmiyim pek bilmiyorum,aklımda olan usb yada harici harddisk alıp film yükletmek,ama bundada olup olmıyacağını garantisi varmı onu anlamaya çalışıyorum.

İndireceğiniz filmler DTS formatına sahip değilse televizyonunuzdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca televizyonunuz bu formatı destekliyorsa (benim bildiğim çoğu Tv desteklemez) sorunsuz şekilde tüm filmleri harici cihazlarla izleyebilirsiniz. :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen abi usb giriş var ama tv bunu izlemeye müsade edermi acaba?

:blink: :blink: :blink: :blink: tv 3d destekli değilse nasıl izlemeyi düşünüyorsun? :blink: :blink: :blink:

yok eğer tv destekliyor ama usb'den izlemeyi destekler mi diye sorarsan, 3d filmlerin uzantısını bilmiyorum ama tv'nin kitapçığından hangi formatları desteklediğine bakman lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:blink: :blink: :blink: :blink: tv 3d destekli değilse nasıl izlemeyi düşünüyorsun? :blink: :blink: :blink:

yok eğer tv destekliyor ama usb'den izlemeyi destekler mi diye sorarsan, 3d filmlerin uzantısını bilmiyorum ama tv'nin kitapçığından hangi formatları desteklediğine bakman lazım..

Abi 3D olmayan tv de 3D izlemeye çalışacak kadar daha olmadım :)

dediğin gibi tv destekliyorda,usb de izlemeyi desteklermi merak ettiğim bu.Ona göre hdd yada usb alcam boşa gitmesin verdiğim para .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 3D olmayan tv de 3D izlemeye çalışacak kadar daha olmadım :)

dediğin gibi tv destekliyorda,usb de izlemeyi desteklermi merak ettiğim bu.Ona göre hdd yada usb alcam boşa gitmesin verdiğim para .

ben yine sorayım da yanlış olmasın :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper peki LAN kablosuyla laptopdan izlesen olmazmı blurayrip oynatır onlar..tv destekler bence onu bir düşün....

Oda makul bi yol abi ama laptop yok bende,benim düşündüğüm indirmeyle falan uğraşmadan film yükletilen yerlerde hdd yada usb ye yükletip izleyebilmek oda olursa,başka türlüsü dolambaçlı yollar benim için o kadar beceriklide değilim,ama o şekilde imkanı olanlar için güzel bi yol tabi 3d film boyutu malum sabredipte indirebilmek lazım ttnet malum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teknosalarda...usbden seyrettiriyorlar samsung falan netten indirip tralierleri falan öyle biliyom ben...dts ses formatı görüntü formatı degilki...neden göstermesin sesi cırtlatır sadece

Ben göstermez demedim, izleyemezsiniz dedim. Ve bütün televizyonları dahil etmedim. Eğer ki sessiz 3D film izlerim diyorsanız elbette izleyebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.