Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Telefon Tutacağı

ferhat tezcan

Soru

Arkadaşlar ben focus un havalandırmalarına takılabilecek uygun (malum dikey iniyor) telefon tutacağı arıyorum.Cama takarak kullanmayı sevmiyorum ve tüm müziklerimi telefonumdan dinlediğim için elimin altında olması daha kullanışlı oluyor.Varmıdır bilen duyan bize uygun telefon tutucu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben aşağıdaki linkteki malzemeyi kullanıyorum. Çok işime yarıyor. Yapışkan bir şey. Telefon kesinlikle düşmüyor. Hatta üstüne ne koyarsanız koyun koyduğunuz yerde kalıyor. Tozlandı mı falan, yıkayıverin yine eskisi gibi oluyor. Tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/liste/magic-pad-yer-cekimine-hodri-meydan-115022/productDetails.aspx?productId=otctn115022&categoryId=20024842

Hem de sadece 4,90 TL.

Not: Ürünü satanlarla hiçbir ilişkim yoktur.

O ürünü kullandım. Fakat göğüsün rengini değiştiriyor dikkat edin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

E bardaklığa sığıyorsa direk bardaklığa koyun. Ben öyle yapıyorum.

sığıyor da dönük oluyor o zaman ekranın çoğu görünmüyor. 

Ben aşağıdaki linkteki malzemeyi kullanıyorum. Çok işime yarıyor. Yapışkan bir şey. Telefon kesinlikle düşmüyor. Hatta üstüne ne koyarsanız koyun koyduğunuz yerde kalıyor. Tozlandı mı falan, yıkayıverin yine eskisi gibi oluyor. Tavsiye ederim. 

http://www.hepsiburada.com/liste/magic-pad-yer-cekimine-hodri-meydan-115022/productDetails.aspx?productId=otctn115022&categoryId=20024842

Hem de sadece 4,90 TL.

Not: Ürünü satanlarla hiçbir ilişkim yoktur.

Telefon büyük 5.5 inch ayrıca  onu tutturacak kadar düz yüzey yok.  

Şimdi evdeki cama yapışanı modifiye edip benim dediğim gibi bardaklıktan çıkma yapmaya çalışacağım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.