Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III incelemem..

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

vala sizin için rocker ve ogüne veda resmi koydum................

Benden daha da laytı varmış,yuppiiii :D Ben 18 yaş üsti sayfasına bakarken henüz basılmadım ama basılırsam ne diyeceğimi biliyorum : "Düşündüğün gibi diil karıcım,açıklayabilirim" :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol kardeşim,

Tango dan sonra gelen bebeğin farklı bir ruha sahip olması bir yana ikinci evim (!) gibi sevdiğim galerinin ve arkadaşların komple değişmesine biraz üzüldüm; ikisi de yeni model adında olumlu bir gelişme olsa da eski ateşli takım ve araç ruhu yerini teknoloji ve soğuk bir disiplinle sağlanan üstünlüğe bırakmış sanki!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Focus III ü sadece bakarak övmek zor çünkü o bir Alfa Romeo modeli değil, bir Ford u övmek için direksiyona geçmek gerekir ancak test aracının Balıkesir de olması nedeniyle esas teşkil eden bu kısmı sonraya bırakmak zorunda kalıyorum.

Bekliyoz ama :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.