Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focusuma Ilk Hasar Fareden

Gökhan Timur

Soru

Bu gün sol sis farımın yanmadığını fark ettim.Aracım 1 aylık olduğundan ve daha önce sisleri yakmadığımdan direk servise götürdüm.Yapılan incelemede sis farı kablolarının fare tarafından yendiği :yemek: tespit edildi.Kablolara ek yaparak sorun giderildi.Bu arada edremit ayvalık arasında bu sorunu yaşayan beşinci focus olmuşum. :blink:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Az önce başıma can sıkıcı bi olay geldi,saolsun mahelledeki cocuklar irice bi fare görmüşler,sesleri duyunca bende camdan izliyorum,hayvan o araba bu araba derken en son benim arabanın altına girdi,olayı camdan izliyen ben mecburen olay mahaline indim,işin garibi fare aracın altına girdi fakat çıktığını gören olmadı,bende biraz arabanın altına taş maş atarken en son çalıştırdım aracı ileri geri gene ses soluk yok,dayanamadım arabayı yıkamaya getirip altından bayağa tazikli su tuttum,geldim eve,ama fareden malumatım yok şuan gittimi,duruyomu?Kedi yavrusundan biraz büyükce bişeydi acaba motorun içine falan girmiş olabilirmi,ne yapmalıyım?

Alper Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.