Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Focus 2 Çocuk Kilidi, Çift Kilitleme Ve Klima Ile Ilgili Bir Kaç Soru

Mesut Ş.

Soru

Arkadaslar 2011 FOCUS 2 aracım da araca bindikten seyir haline geçtikten sonra kendim kapıyı kilitliyorum fakat arkada oturanlar kapıyı acmak istediğinde kapı açılıyor cocuk kilidi devreye girmiyor benim aracımda bir sikinti mi var yoksa başka bir sekilde mi yapılıyor

** Focus 2 lerin kumandasında kilitleme düğmesinin üzerinde iki anahtar simgesi var Honda larda olduğu gibi çift kilit özelliği mi var yani kilitlendiğimiz zaman içerden bile açılmıyor mu varsa nasil devreye sokuluyor

**Aracimin klimasının iyi sogutmadigini düşünüyorum klimayı acıyorum fan 2. Kademede hemen soğutma olmuyor hatta tatmin edici olarak hic olmuyor bu bir sorunmudur yoksa hepsi mi boyle yorumlarınız doğrultusunda yarın servise gideceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet kumanda ile 2 kez basıp çift kilit yaparsanız kumanda harici (iç-dış) açılmaz..

Ama bunun adi cocuk kilidi olacaksa arka kapıya gidip egilinir ve aktif edilir . Bakınız kitapçık..

Klima ise ; maksimumda soğutun sonra normala geçirin. Çok kuvvetli degil evet

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çocuk kilidi olayını arka kapıların iç kısmında bir düzenek var onu aktif ederseniz içerden kapılar açılmaz (bkz. kullanma klavuzu)

klima hemen soğutma yapmaz, klima gazı biraz reaksiyona girmesi ve serpantini soğutması gerekir, bu zaman alır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çocuk kilidi olayını arka kapıların iç kısmında bir düzenek var onu aktif ederseniz içerden kapılar açılmaz (bkz. kullanma klavuzu)

klima hemen soğutma yapmaz, klima gazı biraz reaksiyona girmesi ve serpantini soğutması gerekir, bu zaman alır.

Düğme mi var tam olarak nerde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet kumanda ile 2 kez basıp çift kilit yaparsanız kumanda harici (iç-dış) açılmaz..

Ama bunun adi cocuk kilidi olacaksa arka kapıya gidip egilinir ve aktif edilir . Bakınız kitapçık..

Klima ise ; maksimumda soğutun sonra normala geçirin. Çok kuvvetli degil evet

2011 model araçta klima gazı eksilmiş. Olabilir mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşların anlatmak istediği çift kilit olayı sizin analadıgınız gibi degil onların söylediği araç kontagı kapalıyken kilit düğmesine çift basıldıgında açacın ikinci bir emniyet mekanizmasını aktif hale getirerek aracı korumaya almasıdır aynen hondada oldugu gibi kapılar içerden açılmazve alarm devreye girer.

araçlarımız aynımı bilmiyorum ama benim arabada çocuk kilidi kapalıyken dahi manuel kilitlemede arka kapılar içerden açılmaz

Ayhan Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşların anlatmak istediği çift kilit olayı sizin analadıgınız gibi degil onların söylediği araç kontagı kapalıyken kilit düğmesine çift basıldıgında açacın ikinci bir emniyet mekanizmasını aktif hale getirerek aracı korumaya almasıdır aynen hondada oldugu gibi kapılar içerden açılmazve alarm devreye girer.

araçlarımız aynımı bilmiyorum ama benim arabada çocuk kilidi kapalıyken dahi manuel kilitlemede arka kapılar içerden açılmaz

Arka kapılar tamam cocuk kilidini aktif ettim içerden açılmıyor aynı şey hondalarda şu sekilde arkadas beni içeri bindirdi kapıları kumanda ile çift kilitledi içerden hiç bir kapı açılmıyor ben aynı şeyin tocuslarda olup olmadıgını öğrenmek istedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dünde var dedik biz...Kitapçığınızda hepsi açıklanmış vaziyette..Kumandanın kilit tuşuna 2 defa peşpeşe basınız

YAKUP hocam arabanin icine girdim çift bastım üst üst. Kapılar açılıyor içerden. Dün klavuzu indirdim şifreli olduğu için İPHONE dan açamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

YAKUP hocam arabanin icine girdim çift bastım üst üst. Kapılar açılıyor içerden. Dün klavuzu indirdim şifreli olduğu için İPHONE dan açamadım

Çift kilidi inaktif etmişsiniz veya sistemi sizin modeldeki araçtan almışlar..

Büyük özür dileyerek, donanım'ı sormadım, titanium değilse yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çift kilidi inaktif etmişsiniz veya sistemi sizin modeldeki araçtan almışlar..

Büyük özür dileyerek, donanım'ı sormadım, titanium değilse yok..

Bende özür dilerim donanımı belirtmediğim içi 2011 Focus 2 1.6 TDCİ HB COLLECTİON

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.