Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2005 Depo Şamandırası Önerisi

Özgür Çelik

Soru

Merhabalar. Arabam Focus HB Ghia 2005 model. Uzun yolda çekişten düşmeye başlamıştı. Servise götürdüm depo şamandırası ve benzin pompasının değişmesi gerektiğini söylediler ve 1400 tl masraf çıkardılar. Sanayide Visteon marka şamandıranın 300 tl olduğunu öğrendim. Araştırdığım kadarıyla Visteon'un Ford için yedek parça ürettiğini öğrendim. Visteon'un ürettiği parçalara Ford amblemini koyduğu zaman orijinal parça oluyor söylentileri var. Siz ne biliyorsunuz bu konuda orijinal parça mı taktırmalıyım yoksa Visteon'da beni idare eder mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hiç bir firma mekanik parçaları kendi üretmez, yan sanayilerine yaptırır, örneğin balatalarımız Motorcraft'tır.. Ama Baskı balatalar LUK yada SACHS marka olabiliyor.. Yağ filtresi Delphi marka çıkar.. Ama Motorcraft'ta alsan olur..Otosan etiketli bir çok parçada hava filtresi, Polen filtresı dahil kutusu Otosan'dır ama nerede yapıldığı muallaktır.. Örneğin Turbo'muz Garret tir ama Otosan'ın kendine ait Turbosuda vardır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 1 mi 2 mi? Biraz pahalı geldi bana..

Ayrıca çekiş düşmesine benzin pompasının etkisi belki olabilir ama şamandıra dahil neden değişiyor? Bir sıkıntı yok ise değiştirmeyin derim.. Focus 1 in benzin pompası ise 70-90 Tl civarında olmalı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 1 mi 2 mi? Biraz pahalı geldi bana..

Ayrıca çekiş düşmesine benzin pompasının etkisi belki olabilir ama şamandıra dahil neden değişiyor? Bir sıkıntı yok ise değiştirmeyin derim.. Focus 1 in benzin pompası ise 70-90 Tl civarında olmalı..

Focus 1 aracım. Benzin pompası ile şamandıranın beraber değişmesi gerektiğini söylediler bana. Asıl pahalı olan parça şamandıraymış galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.