Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Aracımı Verip Focus 3'ü Ne Kadara Alabilirim?

Osman Yavaş

Önerilen Mesajlar

Acikcasi bana cok mantikli gelmiyor bu takas bende dusunmustum hatta satmaktan kil payi dondum. 2 yasinda daha 30000 km deki arabayi satip ayni marka ayni donanim sadece kasa degistirmis bir arabaya ustune 15 20.000 TL eklemek pek mantikli degil :)

Cihan ben 2,5 u birde 11 500tl verip f3 aldım...ben memnun oldum...ama tabi dediğin gibi tercih işi.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cihan ben 2,5 u birde 11 500tl verip f3 aldım...ben memnun oldum...ama tabi dediğin gibi tercih işi.... :)

Dogrudur Bekir abi bende vericektim arabayi hatta guzelde bir fiyata anlasmistim ancak benden 22.000 TL gibi bir fiyat isteyince vazgecmistim ama senin ki gibi 11.500TL olsaydi mantiksiz diyemezdim sanirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar

Focus HB

2011 model

1,6 TDCI 90HP

Buz Beyazı

Collection donanımlı

Sony teypli titanyumlardan çıkma

31500km de 30000 bakımı yeni yapıldı.

Sol ön çamurluk, ön tampon , sol far köpeğe çarptığım için değişti yetkili serviste . Resimler mevcut.

Aracımı satmayı düşünüyorum. Fiyat aralığı olarak ne kadar belirlemeliyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.