Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Elektronik Hidrolik Direksiyon Arızası

uğur ay

Soru

öncelikle herkese iyi akşamlar

2008 model dizel focus'um var. geçenlerde akü bitti. yeni akü takana kadar diğer aküyü çıkardık ve yaklaşık 1 gün araç aküsüz kaldı. akü taktığımızda aracın ekranında elek. hidrolik direksiyon arızası yazısı çıktı. Sanayiden bi arkadaşa sordum bu şekilde kullanmamamı aracın büyük sorunlar çıkarabileceğini ve şuanki arızasının sadece beyinsel olduğunu bilgisayara bağlanıp arıza kodunun silinmesi gerektiğini söledi. dün servisini aradım ve durumu anlattım. Servisten daha değişik bi sonuç aldım, aracı bu şekilde kullanmamın hiç bir sakıncası olmadığını ve şarj dinamosundan olabileceğini söledi. Araç şarj oluyor mu diye sordu ancak aracın şarj olduğunu nereden anlayacağımı bilmediğimi söyledim. Gökçeadada yaşadığım için aracı servise götürmem zor oluyor. bu konuda daha önce arızayı yaşayan,gören duyan veya tecrübesi bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Yusuf Tuncay yazdı:

Yakup bey bende öyle düşündüm ama bu hatanın bir nedeni olmalı

Doğrudur ama kaynağı her araçta farklı olabilir.

Konuyu doğru yer ile birleştirdim. Lütfen konu açmadan önce arama yapınız böylelikle aradığınız şeye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.