Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kızımdan Küçük Bir Yardım Çağrısı..amcaları Bir El Atın.

Fuat Önal

Önerilen Mesajlar

yok haklı cıktınız demenizi...ondan demiştim kızımızı ümitlendirmeyelim boşuna diye...12 yıllık ögretmensin bende 25 yıllık başmüfettişim yani hayat tecrübem katbekat fazla senden sayın örtmenim.... :smiley2k:

:)

Haklısın Tevfik :)

Ya ben 12 yıllık derken oradaki mesajın 7-12 yaş grubundan bir öğrenciye ait olamayacak kadar edebi olduğunu ima ettim.

Meslek yılımla övünme gibi bir huyum yok yoksa.

ekskuuzmi yani ..

Biz 1.sıraya geldik, resim ekleyecem dedin, sticker takacam dedin...

hani onlar ?

Ağam,

Resim ekleyemiyorum.Facebookdan güncelle fotoyu dedim olmamış.

Stickeri gönderdin de takmadık mı?Kazanırsak bisiklete de takacam :D(dabi verirlerse)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında yavaş yavaş yükseltseydik cakılmazdı ama bir anda 300 oy gelince durum cakıldı tabiki öteki bubalarda salak değil onlarda bizim yaptıgımız yapıyorlar suan...aslında konu ne biliyormusun...cocukları cocuklara bırakmadık...hep bunu yapıyoruz...herşeylerine müdahale eden anne-baba tipleri...kendimizi dürüst varsayıyoruz...ama hayatın genelinde başarıya ulaşmak için heryolu mübah görüyoruz..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında yavaş yavaş yükseltseydik cakılmazdı ama bir anda 300 oy gelince durum cakıldı tabiki öteki bubalarda salak değil onlarda bizim yaptıgımız yapıyorlar suan...aslında konu ne biliyormusun...cocukları cocuklara bırakmadık...hep bunu yapıyoruz...herşeylerine müdahale eden anne-baba tipleri...kendimizi dürüst varsayıyoruz...ama hayatın genelinde başarıya ulaşmak için heryolu mübah görüyoruz..

Haklısınız.

bunu sonra tartışalım şimdi Eylül'ü birinci yapmalıyız :smiley2k:

Modeme rest attıktan sonra cookileri silersek bişicik olmuyormuş ha :)

Yok hocam yok biz adam olmayız :))

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.