Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Triger Değişimi Ve Sonrası:||((

Metin Özcan

Soru

Uzun bi aradan sonra merhaba arkadaşlar.

90000 bakımı malum triger devirdaim falan değiştirdim fakat.

Değişim sonrası araba gitmiyor gibi geldi.

Bi ikinci sorun arabaya basıyorum devir saati artıyo ama araba gitmiyo acaba sentemi kaçtı.

üçüncü sorun işe araç benzinde çalışıyor. Devir 1200 lerde lpg'ye geçince devir normale düşüyor. Yakıt durumuda fazla anormal değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Triger değişimi sonrası ayarda hata varsa araç ya stop eder yada çok düzensiz çalışır, böyle bir durum yoksa trigerden değildir.

motor kayıştaki bir iki diş atlamayı tolere ediyor. etmiyorda işte emme egoz zamanında ufak kaymalar oluyor.

devrin 1200dd kalması benzinde iken sürekli mi oluyor yoksa ısınınca mı düşüyor devir. lpg motor ısınıca geçtiği için devir düşmesi aynı ana denk geliyor gibi de olabilir. ama normal değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

motor kayıştaki bir iki diş atlamayı tolere ediyor. etmiyorda işte emme egoz zamanında ufak kaymalar oluyor.

devrin 1200dd kalması benzinde iken sürekli mi oluyor yoksa ısınınca mı düşüyor devir. lpg motor ısınıca geçtiği için devir düşmesi aynı ana denk geliyor gibi de olabilir. ama normal değil

Sürekli oluyor benzinde ama lpgde normal çalışıyor anlamadım gitti.

Peki trigerin 2 diş atlaması gidişe aman aman etki yaparmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.