Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004 Fiesta Tampon Altı Power Led Gündüz Farı

Önerilen Mesajlar

Önce kendim uğraşıp bişiler yapmak için düşündüm kalıp ararken linkteki ürünü buldum ve kendim yapmaktan vazgeçip ürün siparişini verdirdim.Parasına göre oldukca iyi çıktı.Komple Aliminyum sogutucu ön camı sanırım 60 derece diye düşünüyorum mercekli 1 watt 5 er tane florasant beyaz power led her bir tarafta yaklaşık 500 lümen ışık gücü ve toplamda 1000 lümen ışık gücü elde ediliyor.Sabit akım sürücüsü üzerine monteli.Kablolar hazır boyda makaronlu ve siğorta yuvası üzerinde en güzel tarafı elektronik swich kontrollü olması oldu. Bu ucu fara bagladık ve far açılınca enerjiyi kesiyor.

Önce 14 volt ile yaklaşık 14 saat civarı testini yaptım.Sogutucu ısısı neredeyse 20 derece falan gibiydi.Kapatırken kendi hazır silikonu üzerine biraz siyah silikon ilavesi ile kapattım.

http://urun.gittigid...-lamba-56006186

Dağılmış bütün parçalar ile

2.jpg

Krom görünümü hoşumuza gitmediği için led ayna yerleri hariç diğer kısımları zımparalayıp siyaha boyadım.

1.jpg

Sabit akım sürücüsü üzerinde entegresini araştırdım gayet iyi bir dizayna sahip.Bütün lehimlerin üzerinden geçtim.

3.jpg

Boyanmış ve toplanmış hali.

4.jpg

Montaj için yaklaşık 1 saatten fazla düşündüm değişik baglantı yöntemleri denemelerinden sonra tamponu sökerek daha sağlıklı montaj yapmaya karar verdim ve sonuç oldukca iyi oldu.Montaj demiri ve saire hiç bir şey görünmüyor.Far hizalamasına yakın şekilde yön vererek sabitlemeyi yaptım.

5.jpg

6.jpg

Montaj sonrası gündüz farının görünüşü.Hafif kastırma görünümü kçşeye denk gelen vidanın başından kaynaklı.Yapacak bişi yok.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10 metre uzaktan.Akşam 7 suları.Gün ortası resim çekimi yapılınca ayrıca ekleyeceğim

10.jpg

Yaklaşık 30 metre mesafeden.

11.jpg.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.