Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Temizlik ve Cila :)

Önerilen Mesajlar

Sağolun tüekkür ederim. :)

Matkap çok hızlı dönmüyodu darbeli kısmını kapattık :) bide bastırmadım hiç tüylü yumuşak bi kılıfı vardı onu taktık bastırmadan sürdüm elle kendim sürdüm heryerine kuruduktan sonra matkapla aldık. bastırmadığım için güzel parlattı. Bitince şu mikrofiber bez ile üstünden geçtim pırıl pırıl çıktı ortaya pasta sürmedim zaten sadece carpexin cialsını kullandım.

İşler tam bitti yaşlı bi amca geldi ne yapıyosunuz dedi cila atıyoruz dedik amca akşamına batacak niye uğraşıyosunuz dedi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim M.Aksoy :)

Resimlerin küçültülmüş hali nasıl yapılıyor daha önceden hiç araştırma fırsatım olmadı o ydzden bilmiyordum :)

Eren bey sizin aracınızıda takip ediyorum Benim arabam bölümünde çok hoş Cmax... adeta fabrikadan çıkmış gibi nazar değmesin :D

Sizinde aracınız güzel görünüyor maşallah.

Stopların içini bende sizin gibi temizledim aklınızda bulunsun ne ıslak mendil nede temizleyici bir sıvı kullanın içindeki parlak yere zarar veriyor.sabunlu yetiyor. Fark etmeseydim farı mahvediyordum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimlerin küçültülmüş hali nasıl yapılıyor daha önceden hiç araştırma fırsatım olmadı o ydzden bilmiyordum :)

Resimleri aktardığınız sitede RESİZE image veya resmi boyutlandır seçeneği ile 1024 x *** gibi seçimler ile boyut küçültülebilir. 63231.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Matkabın devri yüksek gelmedimi ? Boyanın ince düştüğü yerleri yakma şansı var öle

Ben pamukla yaparım genelde bende girişicem arabaya havaların düzelmesini bekliyorum :)

Ellerinize sağlık arkadaşlar :)

pamuk eskide kaldı artk özel pedler var 5 liraya.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Matkabın devri yüksek gelmedimi ? Boyanın ince düştüğü yerleri yakma şansı var öle

Ben pamukla yaparım genelde bende girişicem arabaya havaların düzelmesini bekliyorum :)

Ellerinize sağlık arkadaşlar :)

pamuk eskide kaldı artk özel pedler var 5 liraya.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bakımdan bahsederken ben birde bugün kapı fitillerinin içine serum lastiği geçirdim. metresi 1 tl 20 metre aldım kapılara3.5-4 metre civarı gidiyo ben bagajada kapladım.

Kapıların kapansa sesi çok güzel oldu toklaştı. Ses yatımı olarak çok azda olsa etkisi oldu rüzgar sesi biraz kesildi ama büyük bi fark yok asla.

Masraflı bir uygulama değil kapı sesi için bile değer. Akvaryumculardada var aynı hortumdan Uygulamasıda çok basit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne kullandın cila olarak ?

carpex cila kullandım ilandaki üründen

http://www.modacar.com.tr/urun/carpex-boya-temizleyici-ve-yenileyici-093017.aspx

Şunuda belirteyim. Araba önce gölgede bekledi soğuduktan sonra soğuk kaportaya uyguladık. cilayı üstübü ile yaydım üzerinde kurudu matlaştı. sonra bastırmadan aldık

matkaba taktığımız uç bundan

http://image5.sahibinden.com/photos/03/54/53/27035453aiz.jpg

Matkap devirli tuşa basışınıza göre dönüşü değişiyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

-

Arkadaşlar bakımdan bahsederken ben birde bugün kapı fitillerinin içine serum lastiği geçirdim. metresi 1 tl 20 metre aldım kapılara3.5-4 metre civarı gidiyo ben bagajada kapladım.

Kapıların kapansa sesi çok güzel oldu toklaştı. Ses yatımı olarak çok azda olsa etkisi oldu rüzgar sesi biraz kesildi ama büyük bi fark yok asla.

Masraflı bir uygulama değil kapı sesi için bile değer. Akvaryumculardada var aynı hortumdan Uygulamasıda çok basit.

Bu fikir hoşuma gitti bende yapabilirim peki nasıl geçirdiniz yani ucunu geçirseniz ittirdiğinizde sonuna kadar gidiyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.