Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

abs ikaz ışığı

harun özberber

Soru

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bundan bir sene önce aynı şey bemim başımada geldi. Abs sensörlerine pislik girmiş atamamış devamlı yanıyordu , servise gittim bilgisayara bağladılar sağ tekerleği söküp güzelce temizlediler ve bir daha aynı arızayı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

mert arkadaş çok güzel yazmış onun üzerine birşey yazamıyorum

anlattıkların geçen hafta benimde başıma geldi sag teker ile araç arasındaki 50 cm lik bir kablo kopmuş umarım seninde arızan böyledir kabloyu söktük bantladık taktık suan bi sorun yok niye degiştirmedin bantladın diye soracaklar için Eskişehir sanayinde kabloyu bulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle ilginize teşekkürler aracın sol ön tekeri (tamamen tahminle) söktüm dediğiniz gibi abs kablosu tekere sürtüp aşınmış onu kestim tekrar bağlayığ bantladım sonrada kelepçe ile süspansiyona bağladım aracı çalıştırdım abs ikaz söndü abs devrede artık rahatım :D öneriler işe yaradı çok teşekkür ederim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.