Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hayatımızı kolaylaştıracak siteler !?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar...bugün sağlığımla ilgili yaptırdığım tahili analiz şubu,yaza temiz ve arınmış bir insan olarak girme içgüdümle sigarayı bırakma merkezine gittim...doktorda sigara bırakmada öğrenme zemini adlı siteden bahsetti...solunum testi şubu yapıldı falan..

Konu şu hepimizin çok farklı algılama kapasitelerimiz ve değerlendirme ölçütlerimiz yada sosyal erişim statülerimiz çeşitli ve farklı..o yüzden...hepimizin hayatını kolaylaştıran bilindik sitelerin dışında hepsiburada v.s.rastladığımız hertürlü ihtiyacımızı film,müzik,eğitim,spor,sağlık v.b.siteleri birbirimize önererek gereksiz zaman kaybını bu bölümde aşabileceğimizi düşündüm...

O yüzden sizede mantıklı gelir ve katılırsanız herkese birgün lazım olacak bir siteyi anında burdan bulup çok vakit kaybetmeden hemde denenmiş olarak sizlerle birlikte paylaşıp bir nevi site arşivi yapabiliriz diye düşündüm...saygılarımla..ben bugünkü sitemi sağlıkta ögrendiğim ve sigarayı bırakma aşamasında (bukez kesinlikle) biri olarak aşağıdaki siteyi öneriyorum...

Saygılarımla....

http://www.sigarabir...renmezemini.org

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...Bekir Bey...inşallah desteksizde bırakırım 10 yıl içmedim..ama..hayat bazen birşeyleri bahane edip sığınmacı yapabiliyor insanları bana neden böyle bir şey yaptın diyenlere hep cevabım..istedim olmasını demişimdir..2 yıllık macera bitsin...artık...yeterince uzadı sıkıldım çünkü...yaza kadar kendimi ve formumu toplayıp deniz kenarında tşörtle güneşlenecek halim kalmadı artık... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...Bekir Bey...inşallah desteksizde bırakırım 10 yıl içmedim..ama..hayat bazen birşeyleri bahane edip sığınmacı yapabiliyor insanları bana neden böyle bir şey yaptın diyenlere hep cevabım..istedim olmasını demişimdir..2 yıllık macera bitsin...artık...yeterince uzadı sıkıldım çünkü...yaza kadar kendimi ve formumu toplayıp deniz kenarında tşörtle güneşlenecek halim kalmadı artık... :)

zaten en önemlisi.... kafada... fikren... bırakabilmekmiş...şu durumda siz yolu yarılamışsınız.... :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...Bekir Bey...inşallah desteksizde bırakırım 10 yıl içmedim..ama..hayat bazen birşeyleri bahane edip sığınmacı yapabiliyor insanları bana neden böyle bir şey yaptın diyenlere hep cevabım..istedim olmasını demişimdir..2 yıllık macera bitsin...artık...yeterince uzadı sıkıldım çünkü...yaza kadar kendimi ve formumu toplayıp deniz kenarında tşörtle güneşlenecek halim kalmadı artık... :D

Bak kardeşini örnek al :D Küt diye bıraktım :D İşyerindeki vatandaşlar sen bıraktıysan herkez bırakır gibi cümleler kuruyolar düşün benim sigara potansiyelimi. Hemde yoğun stress yaşadığım bir dönemdi abicim

Sende bırakırsın abicim merak etme ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.