Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Müzik Sistemi için Facebook Sayfası

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Facebook'ya "Focus 3 'de Sony Müzik Sistemi İstiyoruz" diye bir sayfa açmaya çalışıyorum.O yüzden Facebookta benim açtığım sayfaya arkadaş olursanız,bir el atarsanız sevinirim :blink: Ford Focus Focus ile arkadaş olabilirmisiniz lütfen.O benim :)))yada [email protected] diye aratın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Otosan Genel Müdürü Nuri OTAY'a mektup yazalım arkadaşlar,baskı yapalım...Bir elin nesi var iki elin sesi var,hadi hep beraber bu işe el atalım,Sonyli focuslarımıza kavuşalım...Mektup örneği yazacağım bir tane,sizlerle de paylaşacağım.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi kendimi çok pis gaza getirdim arkadaşlar,o Sony müzik sistemini(Mytouch dill,karıştırılmasın) arabanın ön konsoluna koydurtmadan ölürsem gözüm açık kalır. Yazıcam abi Nuri OTAY Ford Otosan Genel Müdürü Kocaeli diye eski usul mektubu vericem PTT'ye göndericem zarfla...Ve hatta arkasından Focus 3'de Sony isteriz isimli bir şarkı besteliyip benim Rock Grubu arkadaşlara söyletip CD şeklinde her yerde çaldırtıcam,o da olmadı arabasına Yumurta atıcam,pankart açıcam :D:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi sendeki bu Focus aşkı nedir yaa :D :D :D walla yenge çok kızıcak :D :D :D :D

Yengen 2 gündür karakter atıyor zaten,Focus mu alıcan kuma mı alıcan başıma yaa,bana ve çocuğa vakit ayırsana birazda diyor ama ben hedefe kilitlendim bir kez,daha da bu arabayı almadan rahat etmem...Focustan daha güzel araba görmedim daha bugüne kadar Abi.Kaç gündür deli gibi,Volkswagen,Opel,Skoda,Honda,Nissan,Toyota,Mazda,Hyundai,Kia,Skoda,Audi,Seat showroomlarında dolaşıyorum deli gibi...Ama yok,olmuyoooor,elektrik alamıyorum hiçbirinden. Bazı yakınlaştığımız markalarla da tenlerimiz uyuşmuyor :) ... Benim çılgın projem Titanyum X Park Paketli Sunrooflu Şeker Kırmızı Focus abi...Ve benim bu projem en azından daha gerçekçi ,daha benim yararıma :D)Bu hayalime birde Sony'yi eklersem var ya, daha da kimse beni tutamaz abi,açarım sunroofu,atarım yanıma sarışını,köklerim gazı...Sarışın derken yanlış anlaşılmasın,eşimin her arabaya taktığı sarı Tweety kuş maketinden bahsediyorum :):D Ehem öhö kehem yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte ulaşmamız gereken isimler arkadaşlar.Bu isimlerden hangisine ulaşabilirsek hedefimiz gerçekleşebilir...Mektup metnini hepinize buradan göstericem bir iki gün içinde...

http://www.fordotosan.com.tr/organizasyonsemasi.htm

Organizasyon Şeması

Nuri OTAY

Genel Müdür

Ted CANNIS

Genel Müdür Başyardımcısı

Aykut ÖZÜNER

Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı

Emur MUTLU

Ürün Geliştirme

Genel Müdür Yardımcısı

Oğuz TOPRAKOĞLU

Finansman ve Muhasebe Genel Müdür Yardımcısı

Ahmet KINAY

Cargo İş Birimi

Genel Müdür Yardımcısı

Cengiz KABATEPE

Satınalma Genel

Müdür Yardımcısı

Burak GÖKÇELİK

Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı

Tuncay SELÇUK

Finansman Genel Müdür Yardımcısı

Mustafa MENKÜ

İnönü Fabrika Müdürü

Ahmet ŞATIROĞLU

Toplam Kalite Genel Müdür Yardımcısı

Taylan AVCI

Yeni Projeler Genel Müdür Yardımcısı

Haydar YENİGÜN

Kocaeli Fabrika Müdürü

Güven ÖZYURT

Malzeme Planlama ve Lojistik

Genel Müdür Yardımcısı

Nursel ÖLMEZ ATEŞ

İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yengen 2 gündür karakter atıyor zaten,Focus mu alıcan kuma mı alıcan başıma yaa,bana ve çocuğa vakit ayırsana birazda diyor ama ben hedefe kilitlendim bir kez,daha da bu arabayı almadan rahat etmem...Focustan daha güzel araba görmedim daha bugüne kadar Abi.Kaç gündür deli gibi,Volkswagen,Opel,Skoda,Honda,Nissan,Toyota,Mazda,Hyundai,Kia,Skoda,Audi,Seat showroomlarında dolaşıyorum deli gibi...Ama yok,olmuyoooor,elektrik alamıyorum hiçbirinden. Bazı yakınlaştığımız markalarla da tenlerimiz uyuşmuyor :) ... Benim çılgın projem Titanyum X Park Paketli Sunrooflu Şeker Kırmızı Focus abi...Ve benim bu projem en azından daha gerçekçi ,daha benim yararıma :D)Bu hayalime birde Sony'yi eklersem var ya, daha da kimse beni tutamaz abi,açarım sunroofu,atarım yanıma sarışını,köklerim gazı...Sarışın derken yanlış anlaşılmasın,eşimin her arabaya taktığı sarı Tweety kuş maketinden bahsediyorum :):D Ehem öhö kehem yani...

Alemsin abi ya :D

öldüm gülmekten :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.