Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2018 Titanyum mu ? 2019 Trend-x mi ?

c.erdem

Soru

Değerli arkadaşlar merhaba.

2.el araç alma düşüncesindeyim. Fiyat olarak birbirine yakın olan DİZEL OTM. FOCUS 2018 TİTANYUM İLE 2019 TREND-X ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

Donanımsal olarak veya farklı sebeplerle siz hangisini tercih ederdiniz ?

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Donanım olarak dolu araba almak mantığındayım, '19 Trend alıp küçük ve işlevsiz medya ekranına baktıkça canınız sıkılır. Ama illa güncel karoser olsun derseniz, '19 modeli alıp 35-40K bütçe ile Titanium donanımındaki oem multimedia apple car play geri görüş yapabilirsiniz...

(Her ikisi de mk4 ise kesinlikle Titanium)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkür ederim.

Şimdi forumun en cahil sorusunu buraya bırakayım 🙂

zaten mk4 (focus 4 demek değil mi ?)  olmuyor mu bunlar ?

Ha bu arada önceliğim güvenlik... O açıdan da benzer görünüyorlar.

c.erdem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, c.erdem yazdı:

Teşekkür ederim.

Şimdi forumun en cahil sorusunu buraya bırakayım 🙂

zaten mk4 (focus 4 demek değil mi ?)  olmuyor mu bunlar ?

Ha bu arada önceliğim güvenlik... O açıdan da benzer görünüyorlar.

2018 yılında hem mk3 mca yani önceki kasa var hem de mk4 kasa var, o yüzden öyle yazdım.

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2018 mk3,5 ise içi ve bagaj gerçekten dar ama kasa çok  güzel. ayrıca donanımlı araç kesinlikle tercihim olur. mk4 bir önceki kasaya göre çok geniş geliyor. genelde tek siz kullanacaksanız genişlik ikinci planda diyorsanız titaniumu tercih edin derim. ama benim için güncel olması önemli derseniz mk4 tabiki.

Ali Gök tarafından düzenlendi
.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cevaplarınız için teşekkürler. Aile arabası olarak kullanacağım. Genişlik önemli bu açıdan.2019 lar daha mı geniş oluyor iç hacim ya da bagaj olarak?

22 saat önce, Ali Gök yazdı:

2018 mk3,5 ise içi ve bagaj gerçekten dar ama kasa çok  güzel. ayrıca donanımlı araç kesinlikle tercihim olur. mk4 bir önceki kasaya göre çok geniş geliyor. genelde tek siz kullanacaksanız genişlik ikinci planda diyorsanız titaniumu tercih edin derim. ama benim için güncel olması önemli derseniz mk4 tabiki.

23 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

2018 yılında hem mk3 mca yani önceki kasa var hem de mk4 kasa var, o yüzden öyle yazdım.

Sağ olun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.