Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Focus 2.5 Anahtarsız Çalıştırma Beyni


Recommended Posts

Öncelikle S.aleykum eğer konuyu farklı bir yerde açtıysam özür dilerim . Focus 2.5 2011 model aracımda anahtrsız çalıştırma mevcut .Bir hafta önce arabayı detaylı temizliğe verdim ve aracı teslim alacağım gün araca hiç bir şekilde elektrik gelmedi göstergeler dahil , araç çalışmadı daha sonra elektrikçi dükkanına arabayı çektiğimizde , araçta anahtarsız çalıştırmaya ait beyin olduğu ve bunun ıslak ve küflü olduğunu söyleyip yandığını ve aracın kumandayı tanımadığı için hiç bir işlevi olmadığını söylediler.Parçanın üzerinde herhangi okunacak bir bilgi yok varsada sudan ötürü silinmiş gibi .Benzeri durum yaşayan oldu mu ? Bu parça hakkında bilgisi olan varmıdır seri no vs. ya da direk parçaya ulaşıp satın alacağımız birisi ? Şimdiden herkese teşekkür ederim

Link to comment
Share on other sites

Kod 8M5T-19G481-AE görünüyor. -AF, -AG gibi uzantılı olanlar da uyuyor olması gerek. MK1 kugada bu modül var gibi. Ama emin olmak için yine de şase no dan ya da microcatten kontrol etmeli. Servisten alınabilir parça ama, pahalı olacağını düşünüyorum. İkinic el fiyatını da sorgulayın.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.