Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Aydın S.

2013 Grand C-max çakmaklık Nasıl Sökülür?

Recommended Posts

1 dakika önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Arka çakmaklıktan bahsetmiyoruz dimi abi vitesin ordakinden bahsediyoruz. 

Gerçi arka tarafın çakmaklıgini da sökmek istiyorum o nasıl biliyor musun

--0 dakika sonra eklendi--

Evet abi focus titanium smart paket 

Ön çakmaklık dediğim gibi. Arkayı sökmedim ben. Çakmaklık gerekebiliyor bazen. Kolçaktaki bağlı olduğu parça ile çıkıyor. Kolçak kapağını açınca 2 adet vida tutuyor. Ama tırnakları hassas. Kırılıyor hemen.Bence kolçakla uğraşma.

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Ön çakmaklık dediğim gibi. Arkayı sökmedim ben. Çakmaklık gerekebiliyor bazen. Kolçaktaki bağlı olduğu parça ile çıkıyor. Kolçak kapağını açınca 2 adet vida tutuyor. Ama tırnakları hassas. Kırılıyor hemen.Bence kolçakla uğraşma.

Kolcaktakini usb yapmak icin değil de kapağını takmak icin sökmek istiyordum. 12v yazan kapağını çıkartmış eski sahibi nasıl yaptıysa onu takacaktım. Sıkıntılıysa uğraşmaya gerek yok o zaman 

1 dakika önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Kolcaktakini usb yapmak icin değil de kapağını takmak icin sökmek istiyordum. 12v yazan kapağını çıkartmış eski sahibi nasıl yaptıysa onu takacaktım. Sıkıntılıysa uğraşmaya gerek yok o zaman 

Aynen hiç uğraşma. Yapabiliyorsan kapağı sökmeden çıkart.

Selam Arkadaşlar,

Benim kolçak içindeki usb girişi telleri kırılmış ve değiştirmek istiyorum. Acaba benimde usb değiştirmek için komple sökmem lazım mı yoksa kolçağı sökmeden çıkarmanın bir yolu var mıdır. Ben baktım ama sanki kolçak sökülecek gibi. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar... 

IMG_4488.thumb.jpg.10dc7c92e0879a27b7f616d91bb049d3.jpg

8 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Yan kapaklardan vs komple sökülmesi lazım.

Teşekkürler, hafta sonu başına geçeceğim. Kılavuz bir konu yada görsel var mıdır acaba. Faydası çok olurdu. Daha önce hiç ford trimi sökmedim.