Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 Ford Focus 1.6 TDCI 115 Hp Baskı Balata

Samet VURAL

Soru

Arkadaşlar merhaba..Daha önce değiştiren varsa danışmak istedim..Aracimin baski ve balatasıni değiştirecegim de..Acaba oriijinal olarak üzerindeki LUK marka mi SACHS mi oluyor..Fomoco kutulu olanlarin içeriğindeki baski ve balata hangisidir bilginiz varsa yazarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler

Samet VURAL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Samet hocam, 2016'da Sachs ile komple seti değiştirdim, baskı ve volantta uğultu devam etti. 2022 de orjinal servis etiketli Fomoco taktırdım, şimdi bazen boştayken yavaşlarken bile uğultu sesi geliyor. Revizyonlu parça falan hikaye.. Yurt dışında ki forumlara göre sadece Luk marka da uğultu sorunu olmuyor dediler.
Tabi her focus da bu durum olacak diye bir durum yok, ama benim araç sıfır banttan indi ineli uğultu yapan focuslardan.

Luk markayı test etmesem de, yurt dışında tercih edilen marka. TR'de önceden yoktu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Samet VURAL yazdı:

Anladım hocam..Peki taktırdığınız setlerden sonra debriyaj sertliği nasıl değişti ilk fabrikasyon haline göre?

Açıkçası 10 yıldır pedalda bir değişim hissetmedim. Sadece üst merkezin bozulduğu zamanlarda yarıda takılıp kalıyordu, onun dışında herhangi bir sertlik yada yumuşama olmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Furkan Çiçek yazdı:

Açıkçası 10 yıldır pedalda bir değişim hissetmedim. Sadece üst merkezin bozulduğu zamanlarda yarıda takılıp kalıyordu, onun dışında herhangi bir sertlik yada yumuşama olmadı. 

Anladim furkan hocam.. Teşekkürler çok sağolun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.