Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aks Programı

Özhan Kapucu

Soru

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Araç eğer otomatikse focus2.5 ler ağır ve hantallar elmadag rampasida baya uzun ve sıkıntılı rampadir otomatikse 80 le çıkiyorsaniz cok cok iyi ya da manuelse 80le cikiyosaniz nornaldir daha fazlasini beklemeyin focus 2.5 benzinlinliler cok hantal aks programı diyede bir sey yok inanmayin benim kanaatim boyle 

Ali Fırat Yılmaaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Araç eğer otomatikse focus2.5 ler ağır ve hantallar elmadag rampasida baya uzun ve sıkıntılı rampadir otomatikse 80 le çıkiyorsaniz cok cok iyi ya da manuelse 80le cikiyosaniz nornaldir daha fazlasini beklemeyin focus 2.5 benzinlinliler cok hantal aks programı diyede bir sey yok inanmayin benim kanaatim boyle 

Ali bey araç otomatik ve lpg de iken böyle oluyor benzinde bana mısın demiyor. Aks programı demesini de şöyle açıklayayım aracımın şanzıman ve beyni değişti. Usta da şöyle dedi: şanzımanı ve beyni değiştirirken aks programını yaptılar mı yapmadılarsa ondan kaynaklanır dedi. Cevabınız için teşekkür ederim 

--2 dakika sonra eklendi--
9 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Aks programı neymiş, usta bizi aydınlatsa ne güzel olur.

Bugün başka bir ustaya daha gideceğim gürkan bey. Öğrenince yazarım ben de merak ediyorum ? cevabınız için teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Aks programı neymiş

Google amca da bilmiyor.Merak edip baktım,muhasebe programı ve Akasya Kültür Sanat çıkıyor.Ama tabii ustaya saygı.Belki böyle bir program vardır da usta ismini yanlış biliyordur.

suat coşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Özhan Kapucu yazdı:

Ali bey araç otomatik ve lpg de iken böyle oluyor benzinde bana mısın demiyor. Aks programı demesini de şöyle açıklayayım aracımın şanzıman ve beyni değişti. Usta da şöyle dedi: şanzımanı ve beyni değiştirirken aks programını yaptılar mı yapmadılarsa ondan kaynaklanır dedi. Cevabınız için teşekkür ederim 

--2 dakika sonra eklendi--

Bugün başka bir ustaya daha gideceğim gürkan bey. Öğrenince yazarım ben de merak ediyorum ? cevabınız için teşekkür 

Rica  ederim 2 yil önce bende focus 2.5 lpgli vardi bizimkinde de oyle ustaya sevrise gösterdik cok şaşırmıştık fors araba yapmış niye bu kadar hantal diye o zamanlar oyle demişlerdi ford 2.5llpgliler boyle diye benzinde daha iyi performans sergiliyorsa ki gayet normal bunun bence aks programiyla alakasi yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.