Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Ergun B

Focus Mk2 Partikül Sıvısı Zamanla Azarlı Mı?

Question

Arkadaşlar merhaba ben clubün yeni üyesiyim.2010 Ford Focus Titanium aracım var.Yaklaşık 5,6 ay önce motor arızası yandı ustaya götürdüm Partikül sıvısı eksilmiş dedi 1 lt 150 TL ye aldım doldurdu arıza ışığı söndü .iki gün önce yine yandı tekrar ustaya götürdüm yine partikül sıvısı eksilmiş dedi bu defa 2 litre aldım 300 TL doldurdu arıza ışığı söndü ustaya neden böyle eksiliyor diye sordum normal diyor.Bu sorunu yaşayan oldumu sıvının eksilmesi normalmi yardımcı olursanız sevinirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.